REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. VOD
  4. Netflix /

Filmy w grudniu 2021. Tych tytułów nie możesz przegapić - "Matrix 4", nowy "Spider-Man" i wiele więcej

Jakie filmy oglądać w grudniu 2021? Zarówno w kinach jak i na Netfliksie ciekawych tytułów nie zabraknie. Wśród nowości m.in. "Spider-Man. Bez drogi do domu" i "Matrix Zmartwychwstania". Sprawdziliśmy premiery w grudniu 2021 - polecamy kinowe hity i premiery na Netflix Polska. Sprawdź naszą listę.

10.12.2021
6:09
Filmy - grudzień 2021. Matrix 4, Spider-Man i wiele więcej
REKLAMA

"Matrix Zmartwychwstania", "Spider-Man. Bez drogi do domu", "Nie patrz w górę", "To była ręka Boga" - to tylko kilka tytułów z nadchodzącego miesiąca, których nie możecie przegapić. Chociaż temperatura za oknem wysoka nie będzie, to w grudniu w kinach i na Netfliksie zrobi się gorąco.

REKLAMA

Filmy na grudzień 2021 - co oglądać w kinach i na Netflix Polska

Filmy - grudzień 2021

Paul W.S. Anderson skończył już swoją 6-częściową sagę na podstawie serii "Resident Evil". I bardzo dobrze, bo chociaż filmy całkiem nieźle sobie w box-office'ie radziły, to jednak czarowały głównie kampowym urokiem. Teraz nadszedł czas na nowe otwarcie i większe poszanowanie oryginałów. Czy "Witacjie w Raccoon City" zadowoli gusta fanów pierwowzoru? Przeczytajcie naszą recenzję.

Film w kinach od 3 grudnia.

Lokatorka

Twój dom jest... ich - głosi hasło reklamowe "Lokatorki". Najstraszniejsze w tej historii jest to, że została oparta na faktach. Twórcy inspirowali się bowiem sprawą Jolanty Brzeskiej - aktywistki społecznej sprzeciwiającej się dzikiej reprywatyzacji. Więcej dowiecie się z naszej recenzji.

Film w kinach od 3 grudnia.

West Side Story

West Side Story - premiera - zwiastun

Klasyczny musical w interpretacji Stevena Spielberga. Czołowy reżyser Kina Nowej Przygody mierzy się więc z prawdziwą legendą gatunku. Czy wyjdzie z tego starcia obronną ręką? Nowe "West Side Story" to film, którego żaden szanujący się kinomaniak nie może przegapić.

Film w kinach od 10 grudnia.

Powrót do tamtych dni

Najntisy wracają! Twórcy tego dramatu przenoszą nas do Polski lat 90., kiedy to rodacy masowo emigrowali do USA. Alek nie jest więc wyjątkiem. Pewnego dnia wraca jednak do kraju i przywozi swojej rodzinie nie tylko mnóstwo prezentów, ale też bardzo ciężki bagaż emocjonalny. Dzieciństwo jego syna - 14-letniego Tomka zostanie więc zakłócone. Jak chłopak sobie poradzi w takiej sytuacji?

Film w kinach od 10 grudnia.

Niewybaczalne

Po odbyciu kary za brutalne przestępstwo, Ruth wraca na łono społeczeństwa. Asymilacja nie przechodzi jednak gładko. Ludzie nie mogą wybaczyć jej popełnionej zbrodni, a ona usilnie pragnie odbudować relację z siostrą. Czy jej się to uda? Przekonacie się już pod koniec przyszłego tygodnia.

Film dostępny na Netfliksie od 10 grudnia.

To była ręka Boga

Twórca "Wielkiego piękna" i "Młodości" powraca. Tym razem przenosi nas do Neapolu lat 80., aby opowiedzieć historię młodego Fabietto, którego spotyka pewna tragedia. Dramatyczne wydarzenia sprawiają, że jego obiecująca przyszłość staje pod znakiem zapytania. Spodziewajcie się wysmakowanych ujęć, ciekawej historii i mnóstwa przyczynków do refleksji nad ludzkim losem - słowem: czeka nas filmowa uczta.

Film dostępny na Netfliksie od 15 grudnia.

Spider-Man. Bez drogi do domu - premiera -zwiastun

MCU w tym roku raz widzów zabawia, innym razem zabawia nieco mniej (delikatnie mówiąc). Na ten film czekają jednak wszyscy miłośnicy Kinowego Uniwersum Marvela. W końcu ma zmienić się w multiwersum. Co więcej na pewno powrócą antagoniści z poprzednich serii przygód Spider-Mana. Występy Tobeya Maguire'a i Andrew Garfielda wciąż jednak stoją pod znakiem zapytania.

Film w kinach od 17 grudnia.

Matrix Zmartwychwstania

Sequel/reboot słynnej serii. Dostaniemy kolejne "Rewolucje" czy może "Zmartwychwstanie" powróci do poziomu pierwszej części "Matriksa"? Pod koniec grudnia przekonamy się jak Lana poradziła sobie za sterami bez wsparcia swojej siostry i czy Keanu Reeves wciąż ma "to coś".

Film w kinach od 22 grudnia.

Nie patrz w górę

Gdyby film był robiony w Polsce, na plakacie nie zmieściłyby się twarze wszystkich gwiazd występujących w nowym filmie twórcy "Vice". Zobaczymy tu m.in. Leonardo DiCaprio, Jennifer Lawrence, Cate Blanchett i Meryl Streep. Nazwiska twórców i aktorów mówią więc same za siebie. Premiera produkcji to doskonały prezent na gwiazdkę dla wszystkich kinomaniaków.

Film dostępny na Netfliksie od 24 grudnia.

Licorice Pizza

Licorice Pizza - premiera - zwiastun

Każdy kolejny film Paula Thomasa Andersona (nie mylić z reżyserem wspomnianym przy okazji nowego "Resident Evil") jest prawdziwym wydarzeniem. Kinomaniacy czekają na niego z niecierpliwością. "Licorice Pizza" nie można więc przegapić.

Film w kinach od 31 grudnia.

REKLAMA

Filmy na grudzień 2021 - dużo premier w kinach i na Netflix Polska

Wszystko wskazuje na to, że w grudniu wypada nam zamieszkać w kinie i co jakiś czas odpalać Netfliksa. Na wielkim ekranie i platformie pojawi się mnóstwo interesujących filmów, których nie można przegapić. O ile rządzący nie posuną się krok dalej we wprowadzanych obostrzeniach, to będzie bardzo filmowy miesiąc i na brak emocji nie będziemy mogli narzekać.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA