REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

HBO wraca do Hogwartu. Nowa zapowiedź spotkania z gwiazdami Harry'ego Pottera

W "Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts" spotka się obsada filmów o młodym czarodzieju. Reunion pojawi się na HBO Max wraz z Nowym Rokiem. W sieci natomiast właśnie pojawił się pierwszy teaser nadchodzącego wydarzenia.

06.12.2021
11:08
harry potter reunion hbo max teaser
REKLAMA

Harry Potter powraca! Znaczy nigdy nie zniknął, bo Potterheadzi wciąż lubią wracać do książek, filmów czy nawet słuchać muzyki z tych ostatnich, aby poczuć magię świata J.K. Rowling. Teraz jednak mija 20 lat od premiery "Harry'ego Pottera i Kamienia Filozoficznego". Z tej okazji HBO Max przygotowało kilka niespodzianek dla fanów młodego czarodzieja.

Dzięki HBO GO mogliśmy już w Polsce zobaczyć dwa pierwsze odcinki "Harry'ego Pottera: Turnieju domów Hogwartu". Przed nami jeszcze jeden, który pojawi się na platformie za tydzień. Potterheadzi walczą w programie o tytuł największego fana świata J.K. Rowling, a kiedy już skończą trochę czasu minie i gdy tylko 2021 rok dobiegnie końca HBO Max udostępni użytkownikom reunion obsady filmów o Harrym Potterze.

REKLAMA

Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts - pierwszy teaser reunionu obsady Harry'ego Pottera

Wszyscy wiemy już jak wyglądają reuniony HBO Max. Mogliśmy się o tym przekonać w "Przyjaciołach: Spotkaniu po latach". W "Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts" pojawi się więc oryginalna obsada, aktorzy i aktorki będą wspominać pracę na planie, a twórcy zadbają, aby nie było nudno i przygotują dla nich kilka niespodzianek.

W sieci właśnie pojawiła się pierwsza zapowiedź nadchodzącego speciala, w którym możemy zobaczyć jak zaproszenie na wydarzenie otrzymują Robbie Coltrane (Hagrid), Matthew Lewis (Neville Longbottom) i Mark Williams (Artur Weasley). Jak później informują nas napisy nie zabraknie też największych gwiazd produkcji, czyli Daniela Radcliffe'a, Ruperta Grinta czy Emmy Watson.

Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts - HBO Max - teaser

Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts - kiedy premiera?

REKLAMA

Żeby było magicznie "Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts" pojawi się na HBO Max dokładnie po północy 1 stycznia 2022 roku. Na ten moment nie mamy jednak informacji czy i kiedy pojawi się w Polsce. Liczymy jednak, że HBO GO stanie na wysokości zadania i nie każe nam zbyt długo czekać.REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA