REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Szykuj martini wstrząśnięte, nie zmieszane. Filmy z Bondem z piskiem opon wjadą na Amazona

Już niedługo zdarzy się to, co wszyscy od dawna wiedzieliśmy, że musi kiedyś nadejść. Spodziewaliśmy się tego, odkąd tylko Amazon wykupił MGM, zyskując tym samym cały katalog produkcji wytwórni, w którym znajdują się przecież filmy z Jamesem Bondem. Wszystkie tytuły z udziałem agenta 007 w końcu trafią do biblioteki polskiego Prime Video i będzie można je obejrzeć w ramach opłacanej subskrypcji, bez dodatkowych kosztów.

21.07.2023
13:25
james bond filmy amazon prime video premiera
REKLAMA

Serię filmów z Jamesem Bondem w 1962 roku zainaugurował "Doktor No" i od tamtej pory na ekrany kin regularnie trafiają kolejne produkcje o agencie 007. Do tej pory powstało ich aż 25 i aktualnie jesteśmy w przededniu kolejnych zmian w obrębie franczyzy, bo przecież Daniel Craig pożegnał się z rolą słynnego szpiega za sprawą "Nie czas umierać". Na ten moment nie wiemy jeszcze, kto go zastąpi, ale mamy pewność, że głównemu bohaterowi przyjdzie bawić jeszcze niejedno pokolenie widzów.

Podczas gdy twórcy w pocie czoła poszukują kolejnego Jamesa Bonda, polscy fani serii będą mieli okazję przypomnieć sobie, jak dotychczas zmieniał się ukochany na całym świecie bohater. Wszystkie 25 filmów - od "Doktora No" po "Nie czas umierać" - zmierzają w końcu do biblioteki Amazon Prime Video. W końcu, bo trochę im to zajęło.

Czytaj także:

REKLAMA

Amazon Prime Video - gdzie obejrzeć wszystkie filmy z Jamesem Bondem?

Amazon przejął MGM jeszcze w marcu zeszłego roku. Za niecałe 8,5 mld dolarów zyskał prawa do całego katalogu filmów wytwórni, w tym serii z Jamesem Bondem. Dzięki temu w wielu innych krajach, jak np. Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Australia, czy Włochy, wszystkie produkcje z agentem 007 od dłuższej chwili dostępne są w jednym miejscu - na Prime Video. U nas z powodów licencyjnych sprawa wygląda nieco inaczej.

REKLAMA
Nie czas umierać - James Bond - Amazon Prime Video

To nie jest tak, że na ten moment nie da się w Polsce obejrzeć przygód agenta 007 w streamingu. Przez jakiś czas do całej serii dostęp mieli subskrybenci HBO Max. Potem jednak produkcje rozeszły się po różnych platformach VOD.

Bałagan z filmami z Jamesem Bondem ma zostać uporządkowany już za kilkanaście dni. Na razie na Amazon Prime Video można wykupić do nich dostęp w ramach wypożyczalni/sklepu platformy. 4 sierpnia trafią jednak do biblioteki samego serwisu, a więc obejrzymy je bez żadnych dodatkowych opłat.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA