REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Nie ma świąt bez "Kevina samego w domu". Kiedy i gdzie oglądać kultowy film?

"Kevin sam w domu" w tym roku na Polsacie. Jakże mogłoby być inaczej, skoro film już od lat przyciąga przed telewizory całe miliony widzów, dla których taki seans stał się już świąteczną tradycją. Fani będą mogli go obejrzeć zarówno dzisiaj jak i jutro. Za nieco ponad tydzień w telewizji pojawi się natomiast "Kevin sam w Nowym Jorku".

24.12.2021
10:03
kevin sam w domu polsat gdzie oglądać
REKLAMA

"Kevin sam w domu" na Polsacie to już taka sama tradycja jak 12 potraw wigilijnych, puste miejsce przy stole, czy też pytania o kawalera/pannę. Nie da się w naszym kraju uznać Bożego Narodzenia za udane, dopóki psychopatyczny dzieciak nie skończy znęcać się nad dwoma włamywaczami.

"Kevin sam w domu" bawi nas niezmiennie od czasów swojej premiery w 1990 roku. Od ponad 20 lat regularnie, niemal co roku, można go oglądać na Polsacie. Kiedy w ramówce stacji na grudzień zabrakło produkcji, na Facebooku zaprotestowały tysiące osób. Bo kochamy ten film i zawsze tłumnie zasiadamy do jego oglądania.

REKLAMA

Kevin sam w domu hitem Polsatu

Pomimo upływu lat "Kevin sam w domu" wciąż cieszy się dużą oglądalnością. Według danych Nielsen Audience Measurement, opracowanych przez Wirtualne Media, w zeszłym roku podczas emisji w Wigilię obejrzało go niemal 4,5 mln widzów. Rekordową publiczność film zgromadził natomiast w 2000 roku (8,9 mln widzów).

Spokojnie można założyć, że w tym roku również chętniej niż rozmowom przy świątecznym stole, będziemy cieszyć się niesłabnącą magią świątecznego hitu. A jego emisja, tak jak poprzednio, już dzisiaj.

Kevin sam w domu - gdzie i kiedy oglądać?

REKLAMA
Kevin sam w domu - Polsat - Wigilia

Polsat wyemituje "Kevina samego w domu" w Wigilię o 20:00. Jeśli jednak z jakichś powodów nie będziecie mogli obejrzeć dzisiaj filmu, to jutro o 16:30 będzie powtórka. A jeśli zechcecie przypomnieć sobie wizytę głównego bohatera w Nowym Jorku, okazja ku temu pojawi się 1 stycznia 2022 roku o 20:00 i 2 stycznia o 15:30.

Oba filmy będą również emitowane na Polsat Film. Jeśli jednak nie chcecie być uzależnieni od ramówki telewizyjnej, "Kevina samego w domu" i "Kevina samego w Nowym Jorku" znajdziecie również na platformach VOD (VOD, Rakuten i Chili).

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA