REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. Seriale

Co nas kręci w rozrywce? TOP 10 najchętniej czytanych tekstów 2017 roku na Spider's Web Rozrywka

Jaka rozrywka nas najbardziej kręci? O czym chcemy czytać i co było w 2017 roku najpopularniejsze? Przed wami lista najchętniej czytanych tekstów Spider's Web Rozrywka, która zapewne powie wam co nieco o waszych gustach.

02.01.2018
22:30
rozrywka teksty
REKLAMA
REKLAMA

Miniony rok przyniósł ogromne zmiany. Nie tylko w popkulturze, ale także na naszym poletku. sPlay przemieniło się w Spider's Web Rozrywka i to była dobra decyzja. W związku z nią trochę zmieniła się nam redakcja i jej funkcjonowanie.

Codziennie staramy się odpowiadać na dwa pytania.

Po pierwsze - o czym nasi Czytelnicy chcą lub powinni wiedzieć? Po drugie - co my chcemy im przekazać i co nas interesuje? To nie są łatwe pytania - każdego dnia dosłownie przedzieramy się przez setki informacji i to z nich musimy wybrać te najciekawsze.

Ale Spider's Web Rozrywka to nie tylko szybkie newsy i krótkie wiadomości. To teksty, które wynikają z naszych zainteresowań, pasji. To większe materiały z wizyt na planach seriali, wywiady, zestawienia, które mają odpowiedzieć na pytania - co obejrzeć, na co wybrać się do kina, czego posłuchać.

Każdego dnia i miesiąca chcemy być coraz lepsi i spełniać oczekiwania Czytelników, bo prawda jest taka, że bez odbiorców nie istniejemy, dokładnie tak jak wszystkie inne media. Popełniamy błędy, wciąż się uczymy, codziennie wystawiamy się na krytykę - tę pozytywną i tę negatywną. Chcemy się rozwijać i być coraz lepsi, tworząc miejsce w internecie dla fanów popkultury, dobrych seriali, nowinek ze świata filmu i treści, które mogą być tropem, by odkrywać nowe rzeczy z różnych dziedzin i gatunków.

Dużą podpowiedzią dla nas, jak tworzyć medium, są statystyki strony. To one pokazują nam, o czym chcecie czytać, co jest interesujące dla naszego odbiorcy, jakie tematy - mówiąc kolokwialnie - grzeją w sieci. A co grzało w minionym roku?

Najpopularniejsze teksty na Spider's Web Rozrywka - TOP 10

Głównym bohaterem 13 Reasons Why jest Clay class="wp-image-82427"

Ten serial Netfliksa narobił wokół siebie sporo zamieszania. Niektórzy twierdzili, że produkcja opowiadająca o nastolatce, która popełniła samobójstwo i zostawiła po sobie taśmy prawdy, zachęca młodzież do samobójstwa. W wyniku tej dyskusji o potencjalnej szkodliwości serialu przed odcinkami 13 powodów możemy przeczytać komunikat platformy. Widzowie zostają poinformowani o treściach, jakie porusza tytuł, a także o tym, że jeśli oni albo ich przyjaciele potrzebują pomocy w związku z depresją, myślami samobójczymi itp., mogą zajrzeć na stronę 13reasonswhy.info.

13 powodów to tytuł, który znalazł się także na liście seriali, które zyskały największą popularność w 2017 roku wśród polskich użytkowników sieci, w stosunku do roku 2016. To właśnie ta produkcja była jedną z najchętniej wyszukiwanych w Google. Podsumowanie zostało opublikowane w ramach raportu Google Trends.

The Mummy - trailer class="wp-image-82786"

Horrory zdecydowanie rządzą Rozrywką. Chętnie czytacie o zapowiedziach na przyszłe lata oraz zestawienia ciekawych horrorów. W tym roku również przygotowaliśmy tekst, w którym wymieniliśmy najlepsze horrory 2017 roku.

 class="wp-image-89396"

Gra o tron to fenomen, również na Spider's Web Rozrywka. Nie ma chyba innego serialu, który rok w rok rozpalałby tylu fanów, mnożył tyle nowych pytań, na które już, teraz, zaraz chciałoby się poznać odpowiedzi. W minionym roku stworzyliśmy wiele tekstów, które analizowały fabułę 7. sezonu serialu. Artykuł o rebelii Roberta Baratheona cieszył się jednak największym zainteresowaniem wśród tekstów, jakie powstały w 2017 roku.

nocny król warsaw comic con class="wp-image-109384"

Ten tekst powstał w 2016 roku. Wówczas do sieci wyciekła fabuła 7. sezonu Gry o tron. Wielu naszych Czytelników postanowiło w ubiegłym roku przy okazji emisji właśnie 7. serii produkcji na bieżąco sprawdzać, czy opisy odcinków, które ujrzały zbyt wcześnie światło dzienne, pokrywają się z rzeczywistością.

 class="wp-image-79501"

Rok 2017 był naprawdę dobrym rokiem, jeśli chodzi o rynek VOD w Polsce. Po Netfliksie, który zawitał do nas w 2016 roku, przyszedł czas na drugą dużą platformę - Showmax. Wejście Showmaksa na nasze rodzime poletko owiane było tajemnicą. Z okazji premiery serwisu w Polsce ten ostatni podjął współpracę z Patrykiem Vegą, który nakręcił Czerwony punkt - krótkometrażowy film z Ewanem McGregorem, będący swoistą reklamą usługi.

 class="wp-image-110956"

Popularność tekstu o ofercie Netfliksa, giganta VOD, nie słabnie. Wciąż chcecie wiedzieć, jak działa serwis i co ukazuje się w ramach platformy, która - uwaga! - w przyszłym roku planuje dostarczyć nam aż 600 oryginalnych produkcji. A do tego dochodzą przecież jeszcze inne filmy i seriale, które Netflix dystrybuuje w Polsce. Co i rusz ukazują się u nas materiały, w których komentujemy nowości serwisu. Tutaj możecie sprawdzić, co zobaczymy w Netfliksie w tym roku. 

Belfer 2 sezon class="wp-image-92764"

Choć polski rynek VOD zdecydowanie się poprawił, jeśliby porównać go ze stanem sprzed roku czy dwóch lat wciąż nie wszystkie seriale dostępne są bez wykupienia dodatkowego pakietu telewizyjnego. Każda informacja na temat tego, że dany serial jest do obejrzenia online, jest na wagę złota.

Belfer 2 sezon class="wp-image-92751"

Nie tylko Gra o tron, ale także polskie seriale wciąż budzą w nas dużo emocji. Jednym z takich tytułów był 2. sezon Belfra. Kontynuacja historii o nauczycielu języka polskiego, pracującego pod przykrywką dla CBŚ, w którego ponownie wcielił się Maciej Stuhr, była na językach polskiej publiki. Wielu widzów było niezadowolonych z przebiegu fabularnego tej serii, a także jej zakończenia. Jeśli wciąż nie wiecie, o co chodziło w finale Belfra - przychodzimy z pomocą.

 class="wp-image-53329"

No i znowu - horrory, horrory, horrory. Wśród Czytelników Spider's Web Rozrywka jest wielu fanów tego gatunku i to doskonale widać na załączonym obrazku.

rings recenzja class="wp-image-57765"
REKLAMA

Czy pisałam już o horrorach?

Warto również wspomnieć, jakie kategorie cieszyły się największą popularnością w minionym roku. Od kilku lat przodują u nas seriale i filmy. To właśnie wpisy z tych kategorii najchętniej czytacie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA