REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Wiedźmin: wiemy, kiedy ruszą zdjęcia do 3. sezonu Wiedźmina

Przed nami premiera 2. odsłony "Wiedźmina", a ekipa serialu nie próżnuje. Dowiedzieliśmy się właśnie, kiedy ruszą zdjęcia do 3. sezonu produkcji Netfliksa. Szybciej niż się spodziewaliśmy.

18.10.2021
10:07
wiedźmin 3 sezon netflix zdjęcia premiera
REKLAMA

Ekipa "Wiedźmina" nie ma czasu na odpoczynek. Serialowa adaptacja prozy Andrzeja Sapkowskiego to w końcu jeden z największych hitów Netfliksa i platforma chce jak najszybciej eksploatować jej popularność. Dlatego zdjęcia do 3. sezonu produkcji ruszą już całkiem niedługo. A pomyśleć, że jeszcze niedawno oficjalnie nie wiedzieliśmy czy dostał on zielone światło.

Oczywiście, wszyscy podejrzewaliśmy, że na dwóch sezonach saga Geralta się nie skończy. O kolejnych odsłonach serialu mówiło się jednak półgębkiem i z niepewnością. Dopiero podczas TUDUM Lauren S. Hissrich oficjalnie oficjalnie przekazała informację o tym, że prace nad kontynuacją "Wiedźmina" już trwają. Doniosła też fanom o innych planowanych tytułach z uniwersum.

REKLAMA

W grudniu premiera 2. sezonu "Wiedźmina"

"Wiedźmin" doczekał się już animowanego filmu. Jakiś czas temu otrzymaliśmy bowiem "Zmorę wilka". Wiadomo już jednak, że serial dostanie jeszcze jeden animowany spin-off, ale na razie nie wiadomo, czy będzie to produkcja odcinkowa czy pełnometrażowa.

Informacja ta nie wzbudziła jednak takich emocji jak donosy o familijnym "Wiedźminie". Te rozpętały debatę czy przygody Geralta powinny być family friendly. Poczekamy i zobaczymy jak to wyjdzie, a w kolejce przecież jest jeszcze "Blood Origin" i, oczywiście, 2. sezon serialu. Ten ostatni pojawi się na Netfliksie jeszcze w tym roku.

Droga do powstania 2. sezonu "Wiedźmina" była kręta i wypełniona przeszkodami. Jak nie koronawirus na planie, to uraz Henry'ego Cavilla. No ale w końcu się udało i 17 grudnia mamy zobaczyć efekt pracy całej ekipy. Jej członkowie nie będą jednak mieli zbyt dużo czasu na świętowanie, jeśli serial okaże się takim samym hitem co jego pierwsza odsłona.

Niedługo ruszą zdjęcia do 3. sezonu "Wiedźmina"

REKLAMA

Według doniesień Production Weekly zdjęcia do 3. sezonu "Wiedźmina" (pod tajemniczym tytułem "Mysterious Monsters") rozpoczną się już w pierwszym kwartale 2022 roku. Będą miały one miejsce w Longcross Studios, niedaleko Arborfield Studios, gdzie kręcono 1. odsłonę serialu.

Na razie nie ma jeszcze żadnych informacji na temat 3. sezonu "Wiedźmina". Patrząc jednak jak to wyglądało w przypadku 2. odsłony serialu możemy być pewni, że jak tylko rozpoczną się zdjęcia, to przecieków z planu nam nie zabraknie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA