REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Przetasowania w zestawieniu najpopularniejszych na Prime Video. Co oglądaliśmy w tym tygodniu?

Jakie filmy i seriale oglądamy na Amazon Prime Video? Zdradza nam to lista najpopularniejszych tytułów dostępnych na platformie w Polsce. Tym razem dowiemy się z niej, że najchętniej w mijającym tygodniu sięgaliśmy po "Star Trek: Picard". Poprzedni triumfator zestawienia spadł na drugą pozycję. Co jeszcze skradło ostatnio serca użytkowników serwisu w naszym kraju?

26.03.2022
18:05
głęboka woda amazon prime video najpopularniejsze w polsce
REKLAMA

"Star Trek: Picard" powrócił na pierwsze miejsce najpopularniejszych tytułów Amazon Prime Video w Polsce. W minionym tygodniu zestawienie zdominował thriller z Benem Affleckiem i Aną de Armas "Głęboka woda". Teraz film Adriana Lyne’a zajmuje drugą pozycję. Gdzie w takim razie jest "Reacher" i jakie jeszcze produkcje oglądaliśmy na platformie?

REKLAMA

"Reacher" nie ma sobie równych na Amazon Prime Video. Jego premiera na platformie miała miejsce na początku lutego. Od tamtej pory zdominował on zestawienie najpopularniejszych tytułów dostępnych w serwisie w naszym kraju. Przez wiele tygodni utrzymywał się na pierwszym miejscu, ale z czasem zdetronizowały go inne produkcje. Teraz zajmuje ostatni stopień podium. Musiał bowiem uznać wyższość "Star Trek: Picard" i "Głębokiej wody".

Star Trek: Picard

Po premierze 2. sezonu "Star Trek: Picard" szybko wleciał na pierwsze miejsce najpopularniejszych tytułów na Amazon Prime Video w Polsce. Z czasem musiał jednak uznać wyższość innych tytułów (ostatnio "Głębokiej wody"). Teraz jednak powraca w pełnej chwale. Użytkownicy platformy uwielbiają zwiedzać kosmos z tytułowym bohaterem i dumnie zmierzać tam, gdzie jeszcze nikt nie dotarł. 

Głęboka woda

Głęboka woda - Amazon Prime Video - co oglądać?

Ten thriller erotyczny jest prawdziwym hitem Amazon Prime Video. Krytycy mają używanie i znęcają się nad najnowszym filmem Adriana Lyne’a, który powrócił za kamerę po 20 latach przerwy. Użytkownikom platformy to jednak nie przeszkadza. Przez ponad tydzień po premierze wciąż bardzo chętnie sięgają po "Głęboką wodę". Zapewnili produkcji drugie miejsce na liście najpopularniejszych tytułów serwisu.

"Upload" powrócił z 2. sezonem, w którym z miejsca zakochali się użytkownicy Amazon Prime Video. Serial przez chwilę po swojej premierze znajdował się nawet na pierwszym stopniu podium zestawienia najpopularniejszych tytułów platformy w Polsce. Musiał jednak oddać swoją pozycję innym produkcjom, ale wciąż chętnie po niego sięgamy. W tym tygodniu zajmuje bowiem miejsce czwarte wspomnianej listy.

REKLAMA

Najpopularniejsze w Polsce na Amazon Prime Video – co oglądać?

Interesujących tytułów na Amazon Prime Video nie brakuje. Prócz wymienionych produkcji, lista najpopularniejszych w Polsce wskazuje, że wciąż chętnie oglądamy "The Boys" i ich spin-off "Diabolical". Zajmują one bowiem kolejno piąte i szóste miejsce z listy. Niemalże na jej końcu, bo na pozycji ósmej w tym tygodniu znalazło się "Koło czasu". Ciągle nie możemy więc nacieszyć się tym serialem fantasy. A co będziemy oglądać w serwisie w nadchodzących tygodniach? Lista zapowiedzi na kwiecień zwiastuje pojawienie się kolejnych hitów.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA