REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Internety huczą, że Amber Heard nie pojawi się w "Aquamanie 2". Ale nie otwierajcie jeszcze szampana

Fani Johnny'ego Deppa z pewnością otworzyli szampana, kiedy usłyszeli plotki o całkowitym wycięciu Amber Heard z "Aquamana 2". Okazuje się jednak, że świętowali przedwcześnie. Doniesienia te zostały bowiem zdementowane przez inne źródła i samą zainteresowaną.

15.06.2022
13:10
amber heard aquaman 2 plotki
REKLAMA

Marzenia Deppheadów spełniły się. Ale tylko na krótką chwilę. Miłośnicy Johnny'ego Deppa od początku, okrzykniętego tak przez media, procesu dekady, który aktor wytoczył swojej eksmałżonce, domagali się usunięcia Amber Heard z "Aquamana 2". Niemal im się udało i Warner Bros. postanowił ograniczyć jej rolę w filmie do minimum. Oficjalnym tego powodem miało nie być wyklęcie jej przez opinię publiczną, tylko brak chemii między nią a Jasonem Momoą.

Fanom Johnny'ego Deppa ograniczenie roli Amber Heard nie wystarczyło. Oni chcieli, aby w ogóle zniknęła z filmu. Powstała nawet petycja, aby zastąpiła ją Blake Lively, która jest po prostu "lepszym człowiekiem". Warner Bros. obstawiało jednak przy swoim. Aż do niedawna, kiedy to w mediach społecznościowych zaczął trendować #boycottaquaman2. Tak się przynajmniej wydawało. Wszystko przez jedną plotkę.

REKLAMA

Amber Heard - Warner Bros. przestraszyło się bojkotu Aquamana 2?

Amber Heard w Aquaman 2

Jak podał portal Just Jared, Amber Heard miała zostać całkowicie wycięta z "Aquamana 2". Ekipa miała nagrać na nowo sceny, w których się pojawiała, tym razem z Nicole Kidman w roli Mery. Rozbudziło to wyobraźnię fanów Johnny'ego Deppa na całym świecie. Eksmałżonka gwiazdora "Piratów z Karaibów" jest teraz chyba najbardziej znienawidzoną osobą na naszej planecie. Trudno się temu dziwić.

W procesie, który Amber Heard niedawno przegrała, opinia publiczna stała po stronie Johnny'ego Deppa. Fani aktora uznali, że to on był ofiarą ich związku. W końcu Heard została kilka razy przyłapana na kłamstwie. Niemal wszyscy się od niej odwrócili. Z jej reputacji zostały strzępki i raczej nie sposób sobie wyobrazić, żeby miała się po tym wszystkim podnieść. Prawdopodobnie więcej (a na pewno jeszcze długo) nie zobaczymy jej w wielkich hollywoodzkich widowiskach (albo gdziekolwiek). Ale w "Aquamanie 2" zostanie.

Amber Heard zostaje w Aquamanie 2

Chociaż jak czytamy w aktualizacji wspomnianego portalu, informatorzy wciąż utrzymują, że Amber Heard zostanie zastąpiona w "Aquamanie 2", to jednocześnie według innych źródeł nic takiego się nie dzieje. Ostatnią wersję potwierdza również sama zainteresowana. The Blast poprosiło aktorkę o komentarz w tej sprawie, a jej rzeczniczka odpowiedziała:

REKLAMA

Plotki są takie jak zwykle - niezgodne z prawdą, bezduszne i nieco niedorzeczne.

Czyli na razie wszystko jest po staremu. Amber Heard pojawi się w "Aquamanie 2". Na ekranie zagości tylko na krótką chwilę. Można jednak w związku z tym podejrzewać, że #boycottaquaman2 będzie dalej trendować, a fani Johnny'ego Deppa nie poddadzą się w walce o całkowite usunięcie jej z filmu. Mają jeszcze trochę czasu. Jego premierę zaplanowano na 17 marca 2023 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA