REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Netflix - nowości na piątek. Już dziś premiera finałowych odcinków "Domu z papieru"

W piątek na Netflixie pojawiło się kilka nowych filmów i seriali, ale najważniejszą premierą jest druga część 5. sezonu "Domu z papieru". Co jeszcze zasiliło bibliotekę platformy? Sprawdzamy nowości Netflix Polska na dziś.

03.12.2021
9:02
netflix nowosci seriale-filmy dom z papieru ostatni
REKLAMA

Chłodna końcówka roku zapowiada się gorąco na Netflixie - każdy znajdzie coś dla siebie. W tym tygodniu pojawił się trzeci i ostatni sezon serialu science-fiction "Zagubieni w kosmosie" i antywestern "Psie pazury". Wkrótce czeka nas jeszcze kontynuacja fantastycznego "Wiedźmin", romantycznego "Emily w Paryżu", a także "The Hand of God" Paolo Sorrentino. Dziś jedna z najważniejszych tegorocznych premier Netflixa to finał "Domu z papieru".

REKLAMA

Nowości Netfliksa - co obejrzeć?

Jedni będą płakać, drudzy mówić: "nareszcie!". Jeden z największych hitów wszech czasów dobija do brzegu. Pierwsza część ostatniego sezonu "Domu z papieru" potrafiła rozczarować rozciąganiem fabuły w nieskończoność. To i tak nie odstrasza najwytrwalszych fanów, którzy dziś wieczorem zasiądą przed ekranami i pożegnają ukochanych bohaterów. Jeżeli zostawił(e/a)ś sobie ostatni sezon do pochłonięcia w całości, to polecam zajrzeć do tekstu Michała Jareckiego podsumowującego poprzednią serię. Jeżeli będzie wam wciąż mało, to również dziś na Netfliksie pojawiła się druga część dokumentu o kulisach: "Dom z papieru: Od Tokio do Berlina". I to dalej nie koniec - powstaje spin-off z Berlinem i koreański remake.

Składanka

Moda na retro nie przemija, a ta komedia familijna uderzy w czułe nuty millenialsów. W 1999 roku (a dokładnie w czasie przełomowego sylwestra Y2K) 12-letnia Beverly znajduje uszkodzonego mixtape'a swoich nieżyjących rodziców. Decyduje się odnaleźć nagrane na niej kawałki i przez to lepiej ich poznać, a przy okazji i siebie. W jednej z głównych ról, babci (!) nastolatki, wcieliła się Julie Brown, znana z serialu "Modern Family".

Park Jurajski: Obóz kredowy - 4. sezon

Po kultowej trylogii "Park Jurajski", seria "Jurrasic World" z Chrisem Prattem rozczarowywała wielu fanów dinozaurów. Co innego animowany serial, który przypadł do gustu nie tylko najmłodszym. W czwartym sezonie nastolatki w końcu odpływają z legendarnej wyspy Isla Nubar - ojczyzny zmartwychwstałych Tyranozaurów i innych przerośniętych jaszczurek. Trafiają jednak na nową wyspę pełną tajemnic i pułapek.

REKLAMA

Wszystkie nowości Netflixa w piątek, 3 grudnia.

  • DOM Z PAPIERU: CZĘŚĆ 5: POŁOWA 2
  • COBALT BLUE
  • SKŁADANKA
  • DOM Z PAPIERU: OD TOKIO DO BERLINA: CZĘŚĆ 2
  • COMING OUT COLTONA: SEZON 1
  • PARK JURAJSKI: OBÓZ KREDOWY: SEZON 4
  • BARANEK SHAUN: ODLOTOWE ŚWIĘTA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA