REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Nowy sezon "The Crown" wpadł do serwisu Netflix, a to nie koniec nowości

Oficjalnie możne już powiedzieć, że doczekaliśmy się najnowszej odsłony serialu "The Crown". W serwisie Netflix pojawiła się już 1. część 6. sezonu, ale to nie jedyna nowość na platformie. Czym jeszcze rozpoczniemy zbliżający się weekend? Sprawdzamy czwartkowe premiery.

16.11.2023
11:18
Nowy sezon "The Crown" wpadł do serwisu Netflix, a to nie koniec nowości
REKLAMA

Listopad na Netfliksie jest wyjątkowo owocny, jeśli chodzi o nowości w serwisie. Zeszły tydzień stał pod znakiem "Zabójcy", który jest obecnie numerem 1 na liście TOP 10 produkcji Netfliksa, ale nie tylko fani Davida Finchera mają powody do radości - wczoraj do serwisu wpadł serial "Informacja zwrotna" na podstawie powieści Jakuba Żulczyka z Arkadiuszem Jakubikiem w roli głównej. Warto również rzucić okiem na wcześniejsze produkcje Netfliksa, a zwłaszcza te dokumentalne - na platformie pojawił się film "Sly", skupiający się na Sylvestrze Stallonie, a także "Robbie Williams", który opowiada historię genialnego muzyka z zespołu Take That. Z kolei wyśmienity dokument "Skandal Bettencourt: Jak oszukano najbogatszą kobietę świata" skupia się na francuskiej dziedzice fortuny Liliane Bettencourt i odsłania kulisy skandalu, który w 2010 roku wstrząsnął opinią publiczną we Francji. Co pojawi się dzisiaj? Sprawdzamy.

REKLAMA

Nowości serwisu Netflix na czwartek: "The Crown": sezon 6., część 1.

Długo wyczekiwany 6. sezon "The Crown" zadebiutował na Netfliksie. Na ten moment w serwisie pojawiła się pierwsza część produkcji, która skupi się na życiu prywatnym Diany po rozstaniu z Karolem, a także relacji księżnej z Dodim Al-Fayedem oraz ich wypadku. Druga część pojawi się w serwisie 14 grudnia i będzie poruszać temat księcia Williama, który stara się wrócić do rzeczywistości po tragicznej śmierci matki, ślubu Karola i Kamili oraz początków relacji Willama z Kate Middleton.

Netflix: zwiastun 1. części 6. sezonu serialu "The Crown"

Najlepsze święta w życiu

Wygląda na to, że Netflix powoli wkracza już w atmosferę świąt Bożego Narodzenia i serwuje widzom jedną ze świątecznych produkcji. Film "Najlepsze święta w życiu" skupia się na dwóch przyjaciółkach - Charlotte i Jackie. Kiedy zrządzenie losu sprawia, że kobiety będą musiały wspólnie spędzić święta, Charlotte postanawia przekonać się, czy życie jej dawnej przyjaciółki jest rzeczywiście tak idealne, jak opowiada.

Netflix: zwiastun filmu "Najlepsze święta w życiu"

Miłość i głęboka woda

"Miłość i głęboka woda" to japoński film romantyczny, którego akcja rozgrywa się na luksusowym statku. Kiedy kamerdyner i pasażerka próbują rozwiązać sprawę morderstwa, statek płynący ku Morzu Egejskiemu ogarniają miłość, tajemnice i chaos. 

Netflix: zwiastun filmu "Miłość i głęboka woda"
REKLAMA

O nowościach serwisu Netflix piszemy w Spider's Web na bieżąco:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA