REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV

Sylwia Grzeszczak odchodzi z "The Voice of Poland". "Najbliższy czas przeznaczam na tworzenie muzyki"

Sylwia Grzeszczak odchodzi z "The Voice of Poland". 13. edycja talent show ma się pojawić na antenie telewizyjnej dwójki, ale na fotelach trenerów znowu ma dojść do przetasowań. Piosenkarka ma bowiem zamiar zająć się muzyką i nie pojawi się w programie. Jak skomentowała Sylwia Grzeszczak koniec swojej przygody z programem "The Voice of Poland"?

21.12.2021
8:27
sylwia grzeszczak the voice of poland tvp2
REKLAMA

"The Voice of Poland" bez Sylwii Grzeszczak? Wiele wskazuje na to, że w kolejnej edycji talent show na fotelach trenerów dojdzie do zmian. Którychś z kolei, bo już wielokrotnie zmieniały się gwiazdy, które miały poprowadzić uczestników do zwycięstwa. Był Nergal, był Andrzej Piaseczny, była Edyta Górniak, a tylko Tomson i Baron (pomijając krótką przerwę) nie dali się wyrzucić z trenerskiego fotela.

"The Voice of Poland" zadebiutowało w naszym kraju już w 2011 roku. Było to zaledwie rok po premierze formatu "The Voice", zainicjowanej w Holandii przez Johna de Mola. Od tamtej pory popularność programu utrzymuje się na zadowalającym Jacka Kurskiego i całe TVP poziomie.

REKLAMA

Sylwia Grzeszczak odchodzi z "The Voice of Poland"

Sylwia Grzeszczak - The Voice of Poland

12. edycja programu dobiegła końca. Marta Burdynowicz zdobyła tytuł "głosu Polski", a TVP powoli szykuje się do kolejnej odsłony talent show. Przecież trudno wyobrazić sobie ramówkę telewizyjnej dwójki bez "The Voice of Poland". Wiele wskazuje jednak na to, że w kolejnych odcinkach nie zobaczymy Sylwii Grzeszczak.

Piosenkarka nie zagrzała długo miejsca w muzycznym talent show. Pojawiła się w 12. edycji i raczej nie zamierza kontynuować przygody z ocenianiem kolejnych uczestników. Jak sama zdradziła w rozmowie z "Party":

Jeśli w coś się angażuję, to poświęcam się temu na maksa. Najbliższy czas przeznaczam na tworzenie muzyki. Jak wchodzę do studia przed południem, potrafię z niego wyjść dopiero o czwartej nad ranem. Kocham to i niestraszne mi zmęczenie. Nie sądzę, by przy takim trybie pracy udało mi się pogodzić to z kolejną edycją.

REKLAMA

The Voice of Poland - kto zastąpi Sylwię Grzeszczak?

Decyzja o zakończeniu przygody z "The Voice of Poland" nie powinna być dla nikogo zaskoczeniem. Sylwia Grzeszczak od początku swojej przygody z programem wzbudza kontrowersje. Już po pierwszych odcinkach widzowie narzekali na jej decyzje, a także miało dochodzić do utarczek z innymi trenerami.

Na razie jednak nie wiadomo kto miałby ją zastąpić. Nowy skład jurorski poznamy pewnie całkiem niedługo. Fani programu mogą jednak spać spokojnie. "The Voice of Poland" nie schodzi z ramówki TVP2 i pojawi się w niej ponownie jesienią przyszłego roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA