REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Zack Snyder wskazał swój ulubiony film 2023 roku. To jeden z największych hitów ostatnich miesięcy

Podczas promocji netfliksowego "Rebel Moon" Zack Snyder został zapytany o swój ulubiony film 2023 roku. Reżyser nie musiał długo zastanawiać się nad odpowiedzią. Od razu wskazał jeden z największych przebojów ostatnich miesięcy.

11.12.2023
8:45
zack snyder najlepszy film 2023 rebel moon
REKLAMA

Koniec roku to gorący okres dla Zacka Snydera. Bryluje teraz na czerwonych dywanach i gości w różnorakich mediach promując zmierzającą na Netfliksa pierwszą część swojego epickiego science fiction "Rebel Moon". Ostatnio zdarzyło mu się nawet przekazać fanom dobrą nowinę, że jego film zadebiutuje na platformie parę godzin wcześniej niż planowano - o 4:00 w nocy 22 grudnia naszego czasu.

Podczas rozmów z dziennikarzami Zack Snyder mówi jednak nie tylko o "Rebel Moon". To oczywiście główny temat tak dłuższych, jak i krótszych wywiadów, ale twórcy zdarza się też zahaczyć o inne kwestie. Podczas niedawnej promocji swego filmu został na przykład zapytany, jaki film ostatnio widział. Okazało się, że sięgnął po klasykę w wydaniu Romana Polańskiego "Chinatown". Jeśli zaś chodzi o jego ulubioną produkcję mijającego roku, wskazał ostatni tytuł sygnowany nazwiskiem Christophera Nolana.

Więcej o "Rebel Moon" poczytasz na Spider's Web:

REKLAMA

Zack Snyder wskazał swój ulubiony film 2023 roku

Zack Snyder zdradził Albertowi Laro, że jego ulubionym filmem 2023 roku jest "Oppenheimer", czyli epicka 3-godzinna biografia ojca bomby atomowej. W swej miłości do monumentalnej produkcji reżyser nie jest zresztą odosobniony.

Zack Snyder - Rebel Moon - Oppenheimer

Jako że zbliża się koniec roku eksperci i kinomani coraz chętniej dzielą się swoimi rankingami najlepszych ich zdaniem filmów minionych miesięcy. Zestawienie popularnego portalu IMDB również wygrał "Oppenheimer", w którym zaraz po lipcowej premierze zdążyli zakochać się krytycy i widzowie z całego świata.

Oppenheimer - zwiastun
REKLAMA

W agregatorze recenzji Rotten Tomatoes "Oppenheimer" cieszy się 93 proc. pozytywnych opinii. Jeśli zaś chodzi o wyniki w box offisie... jest jeszcze lepiej. Przy budżecie rzędu 100 mln dolarów film na całym świecie zarobił grubo ponad 950 mln. Jest aktualnie trzecim największym przebojem tego roku - przegrywa jedynie z "Barbie" (prawie 1, 442 mld) i "Super Mario Bros." (niemal 1,362 mld).

Więcej o "Oppenheimerze" poczytasz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA