REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. VOD
  4. Netflix /

"Rebel Moon": kiedy premiera? Film pojawi się wcześniej niż planowano

Kiedy premiera nowego filmu Zacka Snydera pt. "Rebel Moon Część 1: Dziecko ognia" na Netfliksie? Okazało się, że nieco wcześniej, niż zapowiadano! Radosną nowiną podzielił się z fanami sam reżyser.

10.12.2023
11:41
rebel moon kiedy premiera netflix gdzie obejrzeć zack snyder
REKLAMA

"Rebel Moon Część 1: Dziecko ognia", czyli otwarcie nowego uniwersum sci-fi, stworzonego od podstaw przez Zacka Snydera, wkrótce wyląduje na Netfliksie. Będzie to pierwszy z dwóch wysokobudżetowych, składających się na jedną spójną opowieść obrazów w klimacie space opery. Fabuła skupia się na spokojnej, leżącej w dalekim zakątku galaktyki księżycowej kolonii, której pewnego dnia zaczyna zagrażać imperialna armia regenta Balisariusa. Prości, niepotrafiący walczyć mieszkańcy nie mają żadnych możliwości, by stawić opór wyzyskującym ich najeźdźcom. Żyjąca wśród nich Kora (Sofia Boutella), kobieta o tajemniczej przeszłości, postanawia to zmienić - wyrusza w podróż, podczas której próbuje zebrać wyszkolonych wojowników (outsiderów, buntowników, wojennych sierot), jednocząc ich pod sztandarem zemsty, odkupienia i walki o wolność. Początkowo film miał być osadzony w uniwersum "Star Wars".

Niedawno Snyder podzielił w social mediach nową informacją dotyczącą premiery.

Czytaj więcej o Rebel Moon Zacka Snydera na łamach Spider's Web:

REKLAMA

Rebel Moon: kiedy premiera?

Okazuje się, że pierwszy "Rebel Moon" nie pojawi się na Netfliksie 22 grudnia o 9:00 rano, jak pierwotnie zapowiadano. Film będzie można tam obejrzeć już 22 grudnia 2023 roku o 4:00 w nocy naszego czasu (21 grudnia w USA). Mogłoby się wydawać, że to żadna różnica - w końcu nikt o zdrowych zmysłach nie będzie o tej porze zaczynał seansu. Warto jednak pamiętać, jak wielu zagorzałych fanów na całym świecie - również w Polsce - ma reżyser. Nie ulega wątpliwości, że wielu z nich będzie czekać do 4, by odpalić "Rebel Moon" już w chwili premiery.

REKLAMA
Rebel Moon

Netflix zapowiedział też, że z okazji premiery nowego filmu główna strona platformy będzie reklamować produkcję animowanym billboardem. Pojawi się on 21 grudnia w USA (czyli 22 grudnia w Polsce) i będzie można go oglądać do 25 grudnia.

Rebel Moon: już wkrótce na Netfliksie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA