REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Od dzisiaj w Biedronce znajdziecie filmowe hity w niższej cenie. Na liście „Zimna wojna” i „Blade Runner 2049”

Nie widzieliście jeszcze najważniejszego polskiego filmu zeszłego roku? Biedronka specjalnie dla was przygotowała nową promocję filmów na DVD. Pośród przecenionych hitów znaleźć można oscarowy „Kształt wody”, „Bohemian Rhapsody” o Freddiem Mercurym i Queen oraz sequel „Łowcy androidów” i „Zimną wojnę”.

18.03.2019
14:20
biedronka promocja
REKLAMA
REKLAMA

Promocje na tańsze dzieła kultury w sklepach sieci Biedronka cieszą się niesłabnącą popularnością. Dopiero co pojawiła się tam ciekawa oferta na książki z segmentu literatury popularnej (promocja nadal trwa), a firma już kusi nową promocją. Tym razem w sklepach znajdziemy przecenione filmy. Szczególnym zainteresowaniem będą cieszyć się zapewne obrazy docenione Oscarami na dwóch ostatnich ceremoniach rozdania nagród, a także współczesne polskie hity.

Promocja na filmy w Biedronce - co warto kupić?

biedronka promocja

„Zimna wojna” to najważniejszy zeszłoroczny polski film. Produkcja Pawła Pawlikowskiego opowiada o miłości między utalentowaną śpiewaczką i dyrygentem. Z powodu stałej inwigilacji władzy zakochani postanawiają uciec na Zachód. Finalnie robi to jednak tylko Wiktor, grany przez Tomasza Kota. A to dopiero początek trudnej i skomplikowanej relacji. Produkcja została doceniona przez krytyków i nominowana do trzech Oscarów. Co ciekawe, opowiedziana w filmie historia została oparta o prawdziwe losy rodziców Pawlikowskiego

biedronka promocja

Sequel słynnego „Łowcy androidów” z 1982 roku nie zawiódł oczekiwań fanów. Produkcja robiła olbrzymie wrażenie od strony wizualnej, a oprócz tego opowiadała fascynującą historię. Jak wskazuje sam tytuł, dzieło reżysera Denisa Villeneuve toczy się w 2049 roku. Ziemia jest jednak daleka od ideału. A wszystko przez konflikt między ludźmi i replikantami. Niestety, mimo pozytywnego odzewu fanów i krytyków do kin poszło zaskakująco mało osób i film przyniósł straty. Z drugiej strony oznacza to, że „Blade Runner 2049” powinien się cieszyć tym większym zainteresowaniem podczas promocji.

biedronka promocja

Muzyka Queen mimo upływu lat wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością. Sukces biograficznego „Bohemian Rhapsody” można więc było w dużej mierze przewidzieć. Film przedstawia kulisy formowania się grupy, przystąpienia do niego Freddiego Mercury'ego oraz późniejszego sukcesu. Głównym bohaterem produkcji jest oczywiście niezapomniany frontman Queen (fantastycznie sportretowany przez Ramiego Maleka), ale fani formacji będą zadowoleni, że pokazany został również wkład pozostałych członków.

biedronka promocja

„Bohemian Rhapsody” to niejedyny film biograficzny oferowany przez Biedronkę w niższej cenie. Na liście znaleźć można także jeden z ciekawszych polskich obrazów z 2016 roku, czyli „Ostatnią rodzinę”. To opowieść o słynnym malarzu, Zdzisławie Beksińskim, jego żonie Zofii i synu, Tomaszu. W najważniejszych rolach wystąpili Andrzej Seweryn, Aleksandra Konieczna i Dawid Ogrodnik. Film doczekał się rzeszy nagród na polskich festiwalach filmowych, choć nie brakowało też kontrowersji związanych z przedstawieniem rodziny Beksińskich.

biedronka promocja

Martin McDonagh przez długi czas był znany zaledwie garstce kinomaniaków. Reżyser tworzył przede wszystkim dla teatru, tylko od czasu do czasu przechodząc do medium filmowego. Jego filmy „Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj” oraz „7 psychopatów” zostały jednak entuzjastycznie ocenione przez krytyków. Wydawało się kwestią czasu aż McDonagh zacznie międzynarodową karierę. Udało się to dzięki produkcji „Trzy billboardy za Ebbing, Missouri”, która opowiada historię matki desperacko próbującej doprowadzić do znalezienia i skazania mordercy swojej córki. Film doczekał się dwóch Oscarów za role aktorskie.

A co poza tym?

Oprócz wymienionych powyżej filmów Biedronka oferuje także wiele innych produkcji filmowych. Część z nich to nowości, a część to nieco starsze dzieła (przeważnie w niższej cenie). W najbliższych dniach taniej będzie można kupić m.in. „Robin Hood: Początek”, „Bardzo poszukiwanego człowieka”, „Kształt wody”, „Generała Nila”, „Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia”, „Jesteś bogiem”, „Niezniszczalnych” i „Odnajdę cię”.

Pełną listę przecenionych tytułów znajdziecie na oficjalnej stronie sklepu.

Ile zapłacimy?

Filmy na DVD są dostępne w trzech kategoriach cenowych. Najświeższe hity są dostępne za 24,99 zł. Część filmów będzie można kupić za 19,99 zł. Najstarsze produkcje dostępne w ofercie wyceniono zaś na 4,99 zł.

REKLAMA

Do kiedy trwa promocja?

Oferta jest ograniczona czasowo. Przecenione filmy w sklepach Biedronka będziecie mogli nabyć od poniedziałku 18 marca do niedzieli 31 marca.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA