REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Diuna: jest już finalny zwiastun. Świetne efekty specjalne i mnóstwo akcji

Na tę produkcję czekają wszyscy fani science-fiction. Hype wzrasta z każdą kolejną zapowiedzią. Na szczęście już przekonamy się czy jest się czymś ekscytować. "Diuna" jeszcze w tym miesiącu trafi do kin, a tymczasem w sieci pojawił się jej finalny zwiastun.

07.10.2021
20:32
diuna trailer premiera 2021
REKLAMA

Fani science-fiction mają za sobą lata posuchy. Na szczęście to się zaraz zmieni. Z wystawionymi jęzorami czekamy bowiem na "Diunę", która ma zaatakować ekrany naszych kin już za kilka tygodni. Tę megalomańską produkcję mieli już okazję obejrzeć uczestnicy festiwalu filmowego w Wenecji i ich opinie tylko powiększyły hype, bo pierwsze recenzje okazały się entuzjastyczne.

Nic dziwnego. Przecież z taką obsadą można zdziałać cuda. Na ekranie zobaczymy całą śmietankę Hollywood. W "Diunie" występują m.in. Timothee Chalamet, Oscar Isaac, Jason Momoa i Zendaya. To oni mają nas wprowadzić w świat przedstawiony i ożywić historię losy rodu Atrydów. A jakby to do was nie przemawiało, to wiedzcie, że za kamerą stanął Denis Villeneuve, czyli twórca "Blade Runnera 2049". Będzie na czym oko zawiesić.

Wypada nam więc trzymać kciuki, żeby "Diuna" nie okazała się jednak przehypowana. To jest w końcu bardzo kosztowna inwestycja i lepiej, żeby Warner Bros. wyszło na swoje. Finansowa porażka, jaką był "Blade Runnera 2049", może być bowiem brzemienna w skutkach. Bo tylko jeśli film zarobi Denis Villeneuve będzie miał okazję do dalszej eksploracji świata Franka Herberta.

REKLAMA

Finalny zwiastun "Diuny"

Z tego co już wiemy, film na pewno trzeba będzie zobaczyć na wielkim ekranie. Potwierdzają to udostępnione do tej pory zwiastuny. Na ostatnim z nich - chińskim - możemy nawet zobaczyć jazdę na czerwiu pustyni. Teraz w sieci zadebiutował finalny trailer "Diuny":

Diuna/trailer
REKLAMA

Jaki ten zwiastun jest, każdy widzi. Zapiera dech w piersiach. Wygląda więc na to, że rzeczywiście będzie epicko. I chociaż pewnie większość z was najchętniej już by popędziła do kina, to uzbrójcie się jeszcze w chwilę cierpliwości.

Premiera "Diuny" już 22 października.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA