REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

"The Walking Dead" - gdzie obejrzeć? To skomplikowane! Przewodnik po serwisach VOD

"The Walking Dead" od amerykańskiej stacji telewizyjnej AMC pozostaje jednym z najchętniej oglądanych seriali w historii telewizji. Doczekał się już trzech spin-offów w postaci "Fear the Walking Dead", "The Walking Dead: World Beyond" i "Tales of the Walking Dead". Niestety nie da się ich wszystkich znaleźć w jednym miejscu. Podpowiadamy, w których serwisach VOD ich szukać.

23.08.2023
15:18
the-walking-dead-gdzie-obejrzec-spin-off
REKLAMA

Dołącz do Disney+ z tego linku i zacznij oglądać głośne filmy i seriale.

Pierwszy odcinek "The Walking Dead", czyli serialu na podstawie komiksów Roberta Kirkmana o tym samym tytule, został wyemitowany w czasach, gdy Polacy mogli tylko pomarzyć o dostępie do kilku topowych serwisów streamingowych takich jak Netflix, HBO Max, Disney+ czy Amazon Prime Video.

REKLAMA

Czytaj też:

"The Walking Dead" - gdzie obejrzeć?

Chociaż mamy tutaj do czynienia z serialem produkcji AMC, to w naszym kraju jego dystrybucją zajmuje się lokalny oddział telewizji Fox. Najnowsze odcinki z finałowego sezonu można było oglądać na kanale Fox Polska w ramach kablówki, telewizji satelitarnej lub... telewizji online. Usługami, które pozwalały oglądać nowe epizody "The Walking Dead" na telewizyjną premierę, były np. Canal+ Online i WP Pilot.

Obecnie wszystkie sezony "The Walking Dead" można znaleźć w serwisach wideo na żądanie. Pierwsze dziesięć sezonów wraz z częścią odcinków z 11. serii, która została podzielona na trzy części po 8 odcinków każda, dostępne są w takich usługach jak Netflix i HBO Max. Jedynie na Disney+ możemy obecnie znaleźć wszystkie 24 epizody finałowej odsłony, a zatem kompletny serial.

"Fear the Walking Dead" - gdzie obejrzeć?

W przeciwieństwie do serialu "The Walking Dead" od amerykańskiego AMC, które można oglądać na kanale Fox Polska i w kilku różnych serwisach VOD, pierwszy ze spin-offów o tytule "Fear the Walking Dead" dystrybuowany jest w Polsce bezpośrednio przez AMC Polska. Jeśli ktoś chciałby oglądać go online, to pierwsze siedem sezonów jest dostępne w Amazon Prime Video.

"The Walking Dead: World Beyond" - gdzie obejrzeć?

Drugi ze spin-offów "The Walking Dead" również jest dostępny na platformie Amazon Prime Video. Abonenci mają dostęp do obu sezonów serialu "The Walking Dead: World Beyond", który w Polsce dystrybuowany jest pod nazwą "The Walking Dead: Nowy Świat", a nowe odcinki do tej pory były udostępniane równo z amerykańską premierą.

REKLAMA

"Tales of the Walking Dead" - gdzie obejrzeć?

Nowa antologia z "Żywymi trupami" w roli głównej również jest dystrybuowana bezpośrednio przez AMC Polska. Jak podaje firma, kanał dostępny jest w ramach ofert partnerów, w tym Canal+ (115), East&West (140), Evio (163), Multimedia (331), Netia (134), Orange TV (234), Polsat Box (55), Sat Film (35), Toya (118) i UPC (488/225). Oprócz tego można znaleźć go w Play Now (Pakiet Extra).

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA