REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Polski Disney wrzucił tajemniczy film, ale czekający na Disney+ w Polsce świętują za wcześnie

Pytanie o to, kiedy Disney+ będzie w Polsce, spędza sen z powiek fanom Marvela, Gwiezdnych Wojen i bombelków. Możliwe, że odpowiedź na nie poznamy już niebawem – polski oddział Disneya wrzucił bowiem szalenie intrygujący teaser.

02.11.2021
11:57
disney polska disney plus premiera
REKLAMA

Disney+ do Polski zbliża się wielkimi krokami (choć nie aż tak wielkimi, jak chcieliby fani). Nowe seriale na platformie mają polskie napisy, a nawet dubbingi, a w naszym kraju nie brakuje ludzi, którzy zamiast bawienia się w VPN-y lub torrenty, woleliby płacić za abonament. Ba! Pojawiło się nawet warszawskie głoszenie o pracę przy oryginalnych produkcjach. Serwisu jednak jak nie było w Polsce, tak nie ma dalej.

REKLAMA

Wedle wcześniejszych informacji Disney+ miał ruszyć u nas w kraju jeszcze 2021 roku. Niestety przez opóźnienia stanie się to najwcześniejszej w połowie przyszłego roku. Uruchomienie Disney+ w Europie Wschodniej zostaje przeniesione z końca 2021 roku na lato 2022 roku. Głównie po to, aby umożliwić rozszerzenie zasięgu na część Bliskiego Wschodu i RPA - tłumaczył w sierpniu CEO Disneya Bob Chapek.

Dlaczego tak bardzo czekamy na Disney+? Bo oprócz filmów animowanych kultowej wytwórni i Disneya, to także kopalnia nerdowskich perełek. Tylko na tej platformie możemy zobaczyć (legalnie) świetnie przyjęte seriale MCU jak „Loki”„The Falcon and The Winder Soldier”„WandaVision” oraz pochodzące z odległej galaktyki „The Mandalorian” i „Bad Batch”, a wkrótce i "The Book of Boba Fett" oraz "Obi Wan-Kenobi".

Dowiemy się zaraz, kiedy Disney Plus będzie w Polsce? Nie chcę być Grinchem, ale są na to marne szanse.

Na Facebookowym fanpage'u Disney Polska pojawił się świąteczny teaser z podpisem "Już jutro". Widzimy na nim magiczną księgę, która otwiera się i pokazuje nam rysunek z Myszką Miki. Po chwili naszym oczom ukazuje się plansza z napisem "Czas, by być razem" i logosami Disneya, Pixara, Star Warsów i Marvela.

Internautom szybciej zabiło serce. Skoro coś ma być ogłoszone jutro, to przecież nie może to być jakaś mała rzecz, bo po co tyle zachodu. Slogan z filmiku również brzmi tak, jakby Polacy mogli w końcu dołączyć do globalnej rodziny Disney+. Wiemy też, że platforma ma zawitać w naszym kraju w przyszłym roku, ale nie znamy dnia, ani godziny.

REKLAMA

Nie jest wykluczone, że w środę poznamy datę premiery Disney+ w Polsce. Nikt by się nie pogniewał z tego powodu. Bardziej jednak prawdopodobne jest to, że (niestety) to będzie tylko start świątecznej kampanii. W zeszłym roku pod hashtagiem #CzasByByćRazem pojawiały się reklamy i trailery gwiazdkowych produkcji studia.

Dynie z Halloween już zaczynają gnić, a znicze ze Wszystkich Świętych powoli dogasać, a to dla firm (i Mariah Carey) oznacza jedno: można już reklamować swoje produkty na Boże Narodzenie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA