REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

"The Walking Dead: Dead City". Negan i Maggie zabiorą nas do Nowego Jorku

Świetne wieści dla fanów uniwersum Żywych trupów. "The Walking Dead: Dead City", czyli spin-off "The Walking Dead" z Neganem i Maggie, zabierze nas do Nowego Jorku. Do sieci trafiły już pierwsze zdjęcia pokazujące bohaterów w akcji. Wiemy też, kiedy możemy spodziewać się premiery nowego serialu.

09.10.2022
18:35
the-walking-dead-dead-city-spin-off-maggie-negan-serial-nowy-jork-amc
REKLAMA

"The Walking Dead" się kończy. Amerykańska stacja AMC rozpoczęła już emisję ostatnich ośmiu odcinków z finałowego sezonu. Nie oznacza to jednak, że fani powinni się żegnać z uniwersum Żywych trupów, które zapoczątkował Robert Kirkman swoimi komiksami. Niedługo pojawią się kolejne spin-offy, w tym "The Walking Dead: Dead City" z Neganem i Maggie.

REKLAMA

Czytaj też:

"The Walking Dead: Dead City", czyli Negan i Maggie w Nowym Jorku

Fani, którzy czekają teraz na finał "The Walking Dead", mogą być spokojni o los Negana i Maggie, czyli pary bohaterów, którą łączy... trudna przeszłość. Jeffrey Dean Morgan i Lauren Cohan, którzy portretują te postacie od wielu lat, wystąpią razem w "The Walking Dead: Dead City".

Twórcy serialu zdradzili przy tym, że miejscem akcji "The Walking Dead: Dead City" będzie Nowy Jork, a konkretniej odcięty od świata Manhattan. Ocalali po apokalipsie zombie, którzy zostali uwięzieni na tej wyspie, będą musieli zmierzyć się z zagrożeniami, jakie niesie za sobą panująca na niej anarchia.

Dokładnej daty premiery nowego serialu jeszcze nie znamy, ale zaplanowano ją na kwiecień 2023 r. Główni bohaterowie nie zostaną przy tym raczej przyjaciółmi, tylko sojusznikami mimo woli. Negan pod koniec 6. sezonu "The Walking Dead" zabił bowiem zarówno Abrahama, jak i męża Maggie, Glenna.

A co ze spin-offami "The Walking Dead" poświęconymi Darylowi oraz Rickowi i Michonne?

"The Walking Dead: Dead City" nie jest jedynym spin-offem "The Walking Dead", na jaki mogą liczyć fani. Już teraz możemy oglądać "Fear the Walking Dead", "The Walking Dead: World Beyond" i "Tales of the Walking Dead", a w planach są jeszcze co najmniej dwa inne seriale ze znanymi i lubianymi bohaterami.

REKLAMA

"The Walking Dead: Daryl Dixon" będzie serialem poświęconym, jak łatwo zgadnąć, Darylowi Dixonowi (Norman Reedus), który trafi do... Francji. Pierwotnie w produkcji miała pojawić się również Carol (Melissa McBride), ale aktorka zrezygnowała z udziału w tym projekcie. Premiery spodziewamy się w 2023 r.

Oprócz tego trwają prace nad limitowaną serią, w której powróci Rick Grimes (Andrew Lincoln), czyli główny bohater pierwszych sezonów "The Walking Dead". W niezatytułowanej jeszcze produkcji, która wedle pierwotnych założeń miała być filmem kinowym, pojawi się również Michonne (Danai Gurira).

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA