REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. Seriale

Robert Kirkman uważa, że dzięki pandemii filmowy spin-off „The Walking Dead” o Ricku Grimesie będzie lepszy

Fani „The Walking Dead” od kilku lat czekają na premierę filmowego spin-offu serialu. Produkcja poświęcona dawnemu głównemu bohaterowie produkcji, Rickowi Grimesowi została oficjalnie ogłoszona, ale od tego czasu trwa wokół niej w większości cisza. Robert Kirkman, autor oryginalnego komiksu zdradził jednak nowe informacje na jej temat.

21.07.2020
12:51
the walking dead film
REKLAMA
REKLAMA

Andrew Lincoln po raz ostatni wystąpił w serialu „Żywe trupy” w listopadzie 2018 roku. Finałowy odcinek z jego udziałem wywołał mnóstwo emocji i został uznany za całkiem udane pożegnanie. Mniej więcej w tym samym czasie ogłoszono jednak, że aktor wcale nie powiedział jednak ostatniego słowa. Zamiast tego miał po raz ostatni wcielić się w Ricka Grimesa w pełnometrażowym filmie kinowym.

Od zapowiedzi spin-offa minęły już prawie dwa lata, ale prace nad nim nie posuwają się tak szybko jak życzyliby sobie tego fani. Podczas zeszłorocznego Comic-Conu pokazano co prawda teaser filmu, ale nie znalazły się w nim żadne konkretne sceny. I przynajmniej jeszcze przez jakiś czas nie ma się co ich spodziewać, bo na razie nic nie wskazuje na szybkie zakończenie okresu pre-produkcji.

Robert Kirkman i producent David Alpert opowiedzieli właśnie więcej o postępie prac nad filmem „The Walkind Dead”.

the walking dead film class="wp-image-425593"

Obaj twórcy wystąpili w panelu podczas Skybound Xpo, w trakcie którego pojawiło się pytanie o wyczekiwaną produkcję. Alpert przyznał, że na razie nie są w stanie rozpocząć zdjęć, ale jest przygotowania posuwają się w szybkim tempie. Podobno jak tylko przeminie kryzys branży wywołany pandemią koronawirusa i sprawy nieco się uspokoją, to fani „The Walking Dead” mogę się spodziewać garści nowych informacji. Co ciekawe, według autora oryginalnego komiksu sam COVID-19 przyczyni się do... usprawnienia filmu:

REKLAMA

Za kulisami dzieje się wokół tego projektu bardzo dużo. Nie chcę, żeby ludzie myśleli, że po prostu czekamy na koniec pandemii. Powiedziałbym raczej, że pandemia ulepszy wiele filmów, w tym produkcję poświęconą Rickowi. Przede wszystkim dlatego, że mamy teraz znacznie więcej czasu ulepszenie naszych pomysłów i doprowadzenie ich do perfekcji. Jak tylko sprawy się uspokoją, to usłyszycie wiele na temat naszego filmu.

Stacja AMC zamówiła też 11. sezon „The Walking Dead”, ale produkcja nie ma jeszcze ustalonej daty premiery.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA