REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Gdzie obejrzeć "Argylle. Tajny szpieg" online? Film jest już w VOD

Film "Argylle. Tajny szpieg" w reżyserii Matthew Vaughna zadebiutował na dużych ekranach na początku lutego, a po zaledwie miesiącu od premiery jest już dostępny w VOD. Obecnie produkcję z Bryce Dallas Howard i Henrym Cavillem można obejrzeć w ramach wypożyczenia.

24.03.2024
7:33
argylle henry cavill premiera
REKLAMA

"Argylle. Tajny szpieg" to szpiegowska komedia akcji w reżyserii Matthew Vaughna, który zapowiedział już, że produkcja będzie otwarciem nowej franczyzy. Co ciekawe, nowy film reżysera "Kingsmana" to adaptacja powieści... która jeszcze nie powstała. I choć "Argylle. Tajny szpieg" jest inspirowany publikacją Elly Conway, która ukazała się nakładem wydawnictwa Insignis, to film właściwie nie opowiada o tym, co dzieje się w książce. Jeśli jesteście ciekawi, jak Vaughn i cała śmietanka aktorska poradzili sobie w najnowszej produkcji reżysera, w końcu jest ku temu okazja - "Argylle. Tajny szpieg" wpadł już do VOD.

REKLAMA

Gdzie obejrzeć "Argylle. Tajny szpieg"? Film Matthew Vaughna jest dostępny online

Bohaterką produkcji "Argylle. Tajny szpieg" jest Elly Conway (Bryce Dallas Howard), autorka serii bestsellerowych powieści szpiegowskich. Samotna pisarka swoje wieczory spędza w domu z komputerem i kotem Alfiem. Jej idealny przepis na spędzanie wolnego czasu będzie musiał odejść w zapomnienie - okazuje się bowiem, że fabuła jej fikcyjnych książek, które skupiają się na tajnym agencie Argylle i jego misji rozwikłania globalnego syndykatu szpiegowskiego, zaczyna odzwierciedlać to, co dzieje się w rzeczywistości. A chodzi konkretnie o działania prawdziwej organizacji szpiegowskiej. Elly wraz z Aidenem (Oscara Sam Rockwell), uczulonym na kota szpiegiem, ściga się po całym świecie, by być o krok przed zabójcami. Tymczasem granica między fikcyjnie wykreowanym światem z książek pisarki oraz rzeczywistością zaczyna się coraz bardziej zacierać.

W obsadzie produkcji w reżyserii Matthew Vaughna i na podstawie scenariusza Jasona Fuchsa znaleźli się także: Henry Cavill, Bryan Cranston, Catherine O'Hara, Samuel L. Jackson (jako kot Alfie), John Cena, Dua Lipa oraz Ariana DeBose.

Film "Argylle. Tajny szpieg" jest dostępny w ramach wypożyczenia w serwisach: Premiery Canal+ (49,99 zł) i Rakuten (49,99 zł). Od 18 kwietnia produkcja pojawi się w ofercie Apple TV+.

Zwiastun filmu "Argylle. Tajny szpieg"
REKLAMA

O filmie "Argylle. Tajny szpieg" i Matthew Vaughnie przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA