REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. Filmy
 3. Seriale /
 4. Dzieje się

Filmowy hit z Jennifer Lawrence wbija na Disney+. Co obejrzeć w weekend?

Pierwszy weekend września warto spędzić z Disney+. Na platformie jak zwykle nie zabraknie wciągających filmowych hitów oraz nowych odcinków ulubionych seriali. Co tym razem warto obejrzeć?

02.09.2023
10:11
Jennifer Lawrence Joy
REKLAMA

Wakacje co prawda skończyły się, lecz nie skończyły się filmy i seriale na platformie Disney +. Tym razem warto przyjrzeć się kilku filmowym nowościom, takim jak "Brooklyn", "Z dala od zgiełku" oraz "Joy". Poza nowościami filmowymi, dostępne są oczywiście nowe odcinki ulubionych seriali.

REKLAMA

"Brooklyn" z Saoirse Ronan wbija na Disney+. Co jeszcze obejrzeć na Disney+?

Na pierwszy ogień idzie "Brooklyn". To historia lat 50. XX wieku. Eilis Lacey, młoda dziewczyna z Irlandii, opuszcza rodzinny kraj i wyrusza do Ameryki, by szukać szczęścia w Nowym Jorku. Początkowa tęsknota za domem mija, gdy w życiu Eilis pojawia się mężczyzna, a wraz z nim pierwsza miłość i romantyczne uniesienia. Wkrótce jednak przeszłość daje o sobie znać i Eilis musi dokonać dramatycznego wyboru między dwoma krajami i dwoma stylami życia…

"Brooklyn" zwiastun

Wybierając film na weekend, warto przyjrzeć się również produkcji "Z dala od zgiełku". Bathsheba Everdene (w tej roli Carey Mulligan) jest młodą kobietą, która dziedziczy farmę po wuju. Niezależna finansowo (rzadkość w czasach wiktoriańskich), piękna i uparta - ma trzech zdeterminowanych zalotników: hodowcę owiec Gabriela Oaka (Matthias Schoenaerts), przystojnego lecz lekkomyślnego sierżanta Franka Troya oraz zamożnego i dojrzałego Williama Boldwooda. Trzech z nich rywalizuje o jej względy, co prowadzi do nieuchronnego konfliktu.

"Z dala od zgiełku"

Film, któremu również warto poświęcić uwagę to "Joy" z udziałem Jennifer Lawrence. Joy Mangano, w tej roli Jennifer Lawrcene, samotna matka z Long Island, pracuje na trzech etatach, aby utrzymać rodzinę. Pewnego dnia wpada na pomysł skonstruowania samowyżymającego się mopa, który następnie patentuje i przedstawia firmie prowadzącej telesprzedaż. Jej mop okazuje się strzałem w dziesiątkę, a Mangano nagle nie musi martwić się o pieniądze. Przedsiębiorcza kobieta idzie za ciosem i patentuje kilka innych przedmiotów codziennego użytku, m.in. specjalne wieszaki na ubrania, neutralizatory zapachów i linię praktycznych toreb podróżnych.

"Joy""
REKLAMA

Oto wszystkie propozycje. Co jeszcze warto obejrzeć?

 • "Brooklyn"
 • "Z dala od zgiełku"
 • "Joy"
 • "Zbrodnie po sąsiedzku"
 • "Ahsoka"
 • "Chip i Dale: parkowe psoty"
 • "Rezydenci"
 • Niezwyki"
 • "Last of The Giants: Wild Fish"
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA