REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Kim Kardashian obejrzała "365 dni" i jest zachwycona

Produkcja "365 dni" na podstawie książki Blanki Lipińskiej odbiła się szerokim echem, nie tylko w Polsce. I choć krytycy filmowi byli bezlitośni wobec filmu, to jednak produkcja, która pojawiła się na Netfliksie, oglądalność zebrała imponującą. Wygląda na to, że do fanek kontrowersyjnego filmu dołączyła sama Kim Kardashian, która w reality show "The Kardashians" przyznała, że zarówno film, jak i jeden z głównych bohaterów, grany przez Michele Morrone zrobił na niej piorunujące wrażenie.

16.06.2023
14:11
Kim Kardashian zachwycona Michele Morrone
REKLAMA

Do tej pory powstały trzy części filmu na podstawie książki Blanki Lipińskiej. O produkcjach było głośno, jednak bynajmniej nie w pozytywnym kontekście. Na filmie "365 dni" krytycy nie zostawili suchej nitki. Obraz "docenili" również twórcy nagrody dla najgorszych filmów, czyli "Złotych Malin".

REKLAMA

Kim Kardashian obejrzała "365 dni" na podstawie książki Blanki Lipińskiej.

Mimo kiepskiej reputacji, "Polski Grey" poniósł się po świecie. Dotarł nawet za ocean, do Kim Kardashian. W najnowszym odcinku reality show "The Kardashians" Kim przyznała, że obejrzała polski film na Netfliksie. W najnowszym odcinku poruszony został również wątek znajomości Khloe Kardashian i odtwórcy głównej roli w filmie "365 dni" - Michele Morrone.

Plotki na temat rzekomego romansu celebrytów obiegły media we wrześniu zeszłego roku, gdy spotkali się na pokazie Dolce & Gabbana. Akurat w najnowszym odcinku reality show o Kardashianach pokazane zostały kulisy wrześniowego pokazu włoskiej marki, przy którym marka współpracowała z Kim Kardashian. w programie widzowie mogli zobaczyć moment, gdy Kim ekscytowała się zaproszeniem Michele Morrone na pokaz D& G. Kim zdradziła widzom, skąd wzięła się u niej ekscytacja Michele. Jak się okazuje, przyjaciółki Kardashianki już dawno temu namawiały ją do obejrzenia słynnego erotyku Blanki Lipińskiej.

Musicie poznać tę historię. Więc Natalie i Olivia  przez jakieś osiem miesięcy mówiły: "Musisz obejrzeć ten film na Netflix"! Myślę, że nazywa się to "365" czy jakoś tak. To jak ten super romantyczny, gorący film erotyczny - mówiła Kim. Z kolei głównego bohatera, czyli Michele Morrone, określiła mianem "gorący".

REKLAMA

Kardashianki podekscytowane Michele Morrone. "Jest supergorący"

On jest tak gorący, że zagrał w tym filmie, który jest praktycznie jak soft porno, ale na Netfliksie. Więc ustawmy to w pełni, żeby Khloe zakochała się w Mediolanie - mówiła Kim. Również Khloe Kardashian nie kryje zachwytu aktorem wylansowanym przez Blankę Lipińską. W zwiastunie odcinka powiedziała: Jest super gorący. Jest prawdziwym mężczyzną, lubię takich - oznajmiła. Wygląda więc na to, że Morrone doczekał się kolejnych fanek, a Blanka Lipińska może być dumna. W końcu to ona razem z filmową ekipą "365 dni" rozsławiła nazwisko Morrone na całym świecie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA