REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka
  3. Dzieje się

Michał Szpak zaśpiewał hit Violetty Villas w Sopocie. Dwie rzeczy wzbudziły zachwyt widzów

Michał Szpak był jednym z gwiazdorów tegorocznego festiwalu Polsat SuperHit Festiwal, podczas którego zaśpiewał piosenki Kory oraz Violetty Villas. Wykonaniem "Mechanicznej lalki" Villas zachwycił publiczność w Sopocie. Również stylizacja Michała, lateksowa suknia przyciągała wzrok, robiąc piorunujące wrażenie na fanach.

29.05.2023
8:22
Michał Szpak w Sopocie
REKLAMA

Michał Szpak lubi wyróżnić się z tłumu. 32-letni artysta eksperymentuje zarówno ze swoim wizerunkiem, jak i repertuarem. Nawet, gdy Szpak wykonuje covery, robi to bardzo dobrze. Podczas sopockiego Polsat SuperHit Festiwal Michał wykonał utwory swoich idolek: Kory oraz Violetty Villas, zachwycając publiczność. Michał zaprezentował jeden z hitów Villas - "Mechaniczna lalka", gdzie miał okazję wykazać się wokalnie. Choć również i wizualnie robił wrażenie, prezentując się w spektakularnej, lateksowej czarnej sukni przed sopocką publicznością.

REKLAMA

Syn Villas docenił show Michała Szpaka. Napisał mu wiadomość.

Performance Michała spodobał się również synowi Villas - Krzysztofowi Gospodarkowi, który tuż po występie napisał wiadomość do Szpaka.

Dostaję wiadomość od syna Violetty, pana Krzysztofa Gospodarka, owszem jest wzrusz, kiedy ktoś tak jej bliski docenia. Dziękuję - pisał Michał na Instagramie.

Szpak odniósł się również do nietypowej stylizacji na scenie w Sopocie. Przyznał, że uwielbia eksperymentować na scenie, a skromność zostawia sobie na co dzień.

To że lubię „dopieprzyć” stylizacją… cóż to kolejny mój ulubiony „zawód”. Życie jest zbyt krótkie, by nie realizować tego co przyniesie wyobraźnia. Kiedyś ktoś to odkryje na nowo. Bez tego nie byłoby też pełni mnie, a skromność zostawiam sobie na codzienne życie - napisał na Instagramie Michał Szpak.

Fani i internauci zachwyceni wykonaniem piosenki Villas przez Michała Szpaka

Zarówno pod instagramowym postem, jak i w mediach społecznościowych Polsatu Michał zebrał mnóstwo pochwał odnośnie zarówno samego występu, jak i nietuzinkowej stylówki. Za to Cię uwielbiam. Oglądając ten występ, dało się wszystko wyczuć. Ale trzeba było patrzeć sercem - napisała jedna z fanek, natomiast kolejna dodała: No nie dajesz Michał nudzić się hejterom nawet przez chwilę. Podziwiam za niezłomność. Występ Twój wykonany po mistrzowsku. Wracam do niego ciągle. I ta stylówka. Wszystko dopracowane i dopięte na ostatni guzik . Wielki szacun - czytamy na Instagramie.

REKLAMA

N

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA