REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD
  4. Dzieje się
  5. Netflix /

Polski serial sci-fi wśród dzisiejszych nowości serwisu Netflix. Co jeszcze warto obejrzeć?

To może być jedna z najważniejszych premier tego roku, jeśli chodzi o polskie produkcje na Netfliksie. Polski serial sci-fi - "Dziewczyna i kosmonauta" w gwiazdorskiej obsadzie pojawił się już w serwisie. Oprócz tego zobaczymy drugi sezon mocnego, francuskiego thrillera, a także debiut komediowego serialu "Straż cywilna".

17.02.2023
9:03
nowosci netfliksa na piatek dziewczyna i kosmonauta
REKLAMA

Netflix powoli ostudza walentynkową atmosferę. Jednak dla tych, którzy chcą nadrobić romantyczne nowości, warto wrócić do produkcji z zeszłego tygodnia - "U ciebie czy u mnie?" z Ashtonem Kutcherem i Reese Witherspoon, o dwójce przyjaciół, którzy zamieniają się domami czy nowy koreański serial "Love to Hate You" o prawniczce, która nie cierpi mężczyzn i gwiazdorze, który nie ufa kobietom, a jednak sytuacja zmusza ich do tego, aby zaczęli się ze sobą spotykać. Jeśli macie je już za sobą, sprawdźcie najnowsze propozycje Netfliksa na piątek.

REKLAMA

Nowości Netfliksa na piątek: "Dziewczyna i kosmonauta"

Już jest, głośno zapowiadany i wyczekiwany polski serial. Polskie produkcje Netfliksa zazwyczaj wzbudzają wiele emocji – czy tak będzie i tym razem? Historia Nikodema i Bogdana – dwóch przyjaciół i dwóch pilotów F-16, a także dwóch mężczyzn, którzy pragną jednej kobiety – Marty. Rywalizują zarówno o jej miłość, jak i o lot w kosmos. W kosmicznej rywalizacji wygrywa Niko, który z powodu niewyjaśnionej awarii wraca z misji dopiero po trzydziestu latach. Na Ziemi zmieniło się wszystko, oprócz wieku kosmonauty – odliczanie lat zatrzymało się w dniu startu. W jaki sposób Niko zachował wieczną młodość? Kto wygra rywalizację o serce Marty?

W rolach głównych zobaczymy takie nazwiska, jak Magdalena Cielecka, Magdalena Boczarska i Andrzej Chyra.

Netflix - zwiastun serialu "Dziewczyna i kosmonauta"

Szajka: sezon 2.

Francuski thriller powraca z drugim sezonem. Już w piątek dowiemy się, jakie dalsze losy czekają złodzieja Mehdi’ego i jego gangu, którzy wplątują się w brutalną wojnę na śmierć i życie, aby ochronić rodzinę przed groźnym baronem narkotykowym.

Netflix - zwiastun serialu "Szajka"

Straż cywilna: sezon 1.

REKLAMA

Aby przełamać trochę dramatyczno-thrillerowy klimat, Netflix dorzuca do puli serial komediowy o nowoutworzonym oddziale straży cywilnej, który ma poprawić wizerunek argentyńskiej policji. Jej członkowie będą musieli zaryzykować życie, aby wygrać pościg z dziwnymi przestępcami, którzy grasują po mieście.

Netflix - zwiastun serialu "Straż cywilna"
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA