REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Interaktywna komedia romantyczna wśród nowości Netfliksa. Co jeszcze wpadło do serwisu?

Do serwisu Netflix wpadła dziś ciekawa, interaktywna produkcja, w której to widzowie będą mogli zadecydować i wybrać partnera głównej bohaterce. Oprócz szalonej komedii romantycznej na platformie pojawi się także serial familijny i kreskówka dla dzieci.

31.08.2023
9:01
Interaktywna komedia romantyczna wśród nowości Netfliksa. Co jeszcze wpadło do serwisu?
REKLAMA

Sierpień oficjalnie się kończy. Przy tej okazji warto wspomnieć najważniejsze produkcje tego miesiąca, które zdecydowanie warto nadrobić, a jest ich kilka. Zaskakującym hitem miesiąca okazał się być brytyjski thriller "Kim jest Erin Carter?", a jedną z najchętniej oglądanych produkcji był miniserial dokumentalny o procesie Johnny'ego Deppa i Amber Heard. Warto przyjrzeć się także bliżej takim tytułom jak "Zabić ból" czy "Ragnarok", a tymczasem sprawdzamy, jakimi produkcjami Netflix zamknie wakacyjny sezon.

REKLAMA

Czytaj także:

Nowości serwisu Netflix na czwartek: "One Piece"

"One Piece" to familijny serial przygodowy, który jest jednocześnie adaptacją popularnej mangi. Fabuła skupia się na młodym piracie Monkey D. Luffym. Chłopiec w nieodłącznym słomkowym kapeluszu wraz ze swoją załoga wyrusza na poszukiwanie skarbu.

Netflix: zwiastun serialu "One Piece"

Wybierz miłość

Wyjątkowa komedia romantyczna z Laurą Marano w roli głównej pozwoli widzowi na całkowite zanurzenie się w romantycznej historii. To właśnie on zdecyduje, kogo wybierze Cami: czy będzie to ustatkowany chłopak? Ten, który odszedł? A może czarujący gwiazdor rocka? Wszystko jest w rękach widzów.

Netflix: zwiastun filmu "Wybierz miłość"

Owca karateka: sezon 2.

REKLAMA

Serial dla dzieci "Owca karateka" skupia się dwóch sprytnych owcach, które wykorzystują karate i nowoczesne technologie, aby ochronić swoje stado przez złowrogim, wygłodniałym wilkiem.

Netflix: zwiastun kreskówki "Owca karateka"
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA