REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Orlando Bloom w zaskakującej roli. Gwiazdor "Władcy pierścieni" niedługo wejdzie na ring bokserski

To będzie nie lada gratka dla fanów Orlando Blooma. Aktor znany z takich produkcji jak m.in. "Władca pierścieni " oraz "Piraci z Karaibów" rolą w najnowszym thrillerze psychologicznym "The Cut" zaskoczy niejednego fana lub fankę. Będzie to zupełnie inna kreacja, niż do tej pory, gdyż Orlando w nowym filmie wejdzie na... ring bokserski.

13.02.2023
16:01
Orlando Bloom
REKLAMA

Orlando Bloom choć na swoim koncie ma wiele różnorodnych kreacji, rolą w "The Cut" może nieźle zaskoczyć. 46-letni aktor niebawem wejdzie na plan thrillera psychologicznego, w którym zagra boksera. Bloom do produkcji będzie przygotowywać się m.in. na ringu bokserskim.

REKLAMA

Orlando Bloom zaskakuje nową rolą. 46-letni aktor zagra zdeterminowanego boksera.

Główny bohater grany przez Orlando - bokser jest niezwykle zdeterminowany, aby obronić tytuł mistrza w swojej dyscyplinie sportu. Gdy wraca z emerytury, nie osiada na laurach, tylko chce udowodnić wszystkim, że jest mistrzem. Bokser tak bardzo zatraca się w swoim celu, że poprzez niezwykle wyczerpujące przygotowania z trenerem, powoli odcina się zarówno od swoich bliskich, jak również od otaczającej rzeczywistości, pogrążają się w totalnym chaosie.

"The Cut" wyreżyseruje Sean Ellis. Zdjęcia do produkcji ruszą latem

REKLAMA

Reżyserią "The Cut" zajmie się Sean Ellis. Zdjęcia do filmu z udziałem Blooma mają rozpocząć się latem tego roku w Nevadzie. Orlando nie zwalnia tempa, jeśli chodzi o udział w nowych produkcjach. Niedawno zakończył zdjęcia do takich filmów, jak "Gran Turismo" oraz "Wizards".

Orlando Bloom fanom najbardziej znany jest z ról w m.in. trylogii "Władca pierścieni", "Piraci z Karaibów" oraz "Troja". Kreacja wymagającego i trenującego ponad siły boksera może być niezłym aktorskim wyzwaniem dla Orlando Blooma.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA