REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Oscary 2024: kiedy i gdzie obejrzeć na żywo w VOD?

Oscary 2024 zbliżają się wielkimi krokami. Już w tym tygodniu w nocy z 10 na 11 marca dowiemy się, jakie produkcje, aktorzy i twórcy zostali nagrodzeni najbardziej prestiżowymi nagrodami w branży filmowej. Transmisję na żywo z wydarzenia będzie można obejrzeć online w VOD.

09.03.2024
10:15
oscary 2024 gdzie obejrzec canal+
REKLAMA

Wyścig o Oscary rozpocznie się lada chwila. 96. gala wręczenia prestiżowych nagród odbędzie się 10 marca 2024 r., a poprowadzi ją amerykański prezenter telewizyjny i komik, Jimmy Kimmel. 23 stycznia ogłoszone zostały nominacje do najbardziej prestiżowej nagrody filmowej. W kategorii najlepszy film znalazły się takie produkcje jak "American Fiction", "Anatomia upadku", "Barbie", "Przesilenie zimowe", "Czas krwawego księżyca", "Maestro", "Oppenheimer", "Poprzednie życie", "Biedne istoty" i "Strefa interesów".

O nominowanych do Oscara filmach przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

REKLAMA

Eksperci z The New York Times przewidują, że najwięcej statuetek może powędrować do produkcji Christophera Nolana - film został przez nich wytypowany w niemal wszystkich kategoriach. Według nich "Barbie" ma szansę na Oscara jedynie w dwóch kategoriach: najlepsza scenografia i najlepsza piosenka. Powody do radości może mieć także Lily Gladstone - być może to właśnie ona opuści Dolby Theatre z Oscarem za rolę w filmie Martina Scorsesego, "Czas krwawego księżyca". Na ten moment to jedynie spekulacje - zwycięzcy zostaną wyłonieni już w tę niedzielę, a całą galę będzie można obejrzeć na żywo w VOD.

Oscary 2024: kiedy i gdzie obejrzeć? Gala będzie transmitowana w VOD

REKLAMA

96. galę rozdania Oscarów będzie można obejrzeć na żywo w Canal+ Premium oraz w serwisie Canal+ online. Studio Canal+ poprowadzi Karolina Korwin Piotrowska, dziennikarka i felietonistka, a także prowadząca program "Aktualności Filmowe+" w Canal+. Towarzyszył jej będzie Błażej Hrapkowicz, krytyk filmowy i prezenter, prowadzący magazyn filmowy "Kino mówi" w Ale kino+ i współprowadzący "Aktualności filmowe+". Transmisja z ceremonii, którą rozpocznie się 23:30, potrwa do 3:00 lub 4:00 w nocy.

96. ceremonię wręczenia Oscarów będzie można obejrzeć w nocy z 10 na 11 marca o godzinie 23:30 w serwisie Canal+ online oraz na antenie Canal+ Premium.

Oscary 2024 w Canal+ online i Canal+ Premium
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA