REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Dzień Dziecka z Polsat Box. Dostępnych jest aż pięć kanałów za darmo

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka Polsat postanowił przygotować specjalny prezent dla swoich klientów. To pięć kanałów dla dzieci bez dodatkowych opłat. Jak i do kiedy można z nich korzystać?

30.05.2023
16:01
Dzień Dziecka z Polsat Box
REKLAMA

Dzień Dziecka zbliża się wielkimi krokami, dlatego z tej okazji Polsat postanowił przygotować niespodziankę dla swoich klientów.

REKLAMA

Niespodzianka z okazji Dnia Dziecka. Pięć kanałów bez dodatkowych opłat.

Dla najmłodszych widzów Polsatu dostępnych jest aż pięć kanałów bez dodatkowych opłat. Wśród nich znalazły się: Disney Chanel, DisneyXD, Disney Junior, Nick jr. oraz Da Vinci. Warto dodać, że liczba dostępnych kanałów uzależniona jest od posiadanego pakietu, natomiast z samego bonusu można skorzystać do końca czerwca.

Dzień Dziecka z Polsat Box do końca czerwca.

Wspomniane kanały dostępne są w technologii satelitarnej, kablowej IPTV, ale również mobilnie w aplikacji Polsat Box Go. To jeszcze nie wszystko, gdyż na stronie Polsat Box dostępne są do pobrania książeczki z zadaniami, które rozwijają kreatywność i wyobraźnię. Dzień Dziecka można świętować z Polsatem do końca czerwca. Warto dodać, że kanały będę dostępne bez dodatkowych opłat aż do 30 czerwca 2023 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA