REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. Dzieje się

Do Polsat Box Go wbijają największe filmowe hity Sony. W ofercie "Dziewczyna z tatuażem" i "Spider-Man"

Polsat Box Go rozszerzył współpracę z Columbia Pictures, dzięki czemu jego oferta powiększyła się o najnowsze produkcje Sony Pictures Entertainment oraz dziesiątki cenionych klasyków. Do serwisu trafiły takie hity, jak m.in. Spider-Man. Poprzez multiwersum”, „Hotel Transylwania 4: Transformania” oraz wyreżyserowani przez Tomasza Bagińskiego „Rycerze Zodiaku”.

25.08.2023
17:57
Filmy Sony Polsat Box Go
REKLAMA

Amerykańska wytwórnia filmowa Sony Pictures Entertainment wypuszcza topowe hity filmowe, jedne z najlepszych na rynku kinowym, a wiele z jej produkcji trafia na najwyższe pozycje list megahitów, bijąc rekordy popularności.

REKLAMA

Największe hity filmowe trafiły do Polsat Box Go.

W tym miesiącu do Polsat Box Go trafiło wiele filmowych hitów, które zdobyło uznanie krytyków filmowych oraz publiczności. W serwisie znalazły się m.in. "Spider-Man. Poprzez multiwersum" oraz Rycerze Zodiaku", czyli adaptacja popularnego serialu anime w reżyserii Tomasza Bagińskiego. Dodatkowo fani kina będą mogli też obejrzeć takie hity, jak "65", "Bullet train" oraz "Hotel Transylwania 4: Transformania".

Nowości od sony w Polsat Box go
REKLAMA

Komediodramat z Tomem Hanksem oraz "Dziewczyna z tatuażem"

Poza wymienionymi obrazami w Polsat Box Go obejrzeć będzie można również inne popularne i nagradzane produkcje Sony: m.in. komediodramat z Tomem Hanksem w roli głównej „Mężczyzna imieniem Otto”, ekranizację powieści Stiega Larssona „Dziewczyna z tatuażem” i inne znane oraz lubiane obrazy z serii „Bad Boys”, „Resident Evil”, „Księżniczka łabędzi”, „Angry Birds”, „Spider-Man” (we wszystkich odsłonach). W Polsat Box Go widzowie mogą też sięgnąć po takie klasyki wytwórni, jak m.in. "Przyczajony tygrys, ukryty smok", "Faceci w czerni", "Maska Zorro" oraz "Legenda Zorro". Warto dodać, że filmy oferowane są w opcji jednorazowego wypożyczenia: nowości w cenie 18 zł i 15 zł, natomiast znane i lubiane klasyki za jedyne siedem złotych.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA