REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD /
  4. Dzieje się

Pamiętacie serial „Niania”? Kultowa produkcja TVN-u teraz jest dostępna w streamingu

Starsi widzowie z pewnością pamiętają słynny serial „Niania”, który lata temu można było oglądać na kanale TVN. Polska wersja hitu ze Stanów Zjednoczonych zdobyła swego czasu ogromną popularność. Przed telewizorami regularnie zasiadało wielu widzów i równie wielu z nich z pewnością będzie chciało powtórzyć te miłe doświadczenia. „Ninia” trafiła w końcu na platformę streamingową.

22.05.2024
12:07
Serial Niania, streaming, online, Polsat Box Go, Agnieszka Dygant, Skalski
REKLAMA

Oryginalna wersja tytułu „The Nanny” była nadawana przez amerykańską stację CBS od 1993 do 1999 roku. Łącznie doczekała się aż sześciu sezonów. Produkcja ta w krótkim czasie zebrała ogromną rzeszę fanów. Nic więc dziwnego, że trafiła do telewizji w ponad 90 krajach. Polska nie pozostała w tym temacie w tyle. W 2005 roku na antenie TVN zadebiutował pierwszy odcinek serialu „Niania”. Wcielająca się w tytułową rolę Agnieszka Dygant skradła serca widzów praktycznie od razu. Urzekła wszystkich barwną osobowością, niebanalnym poczuciem humoru oraz dość naiwnym, ale zabawnym podejściem do życia. Na ekranie towarzyszył jej oczywiście Tomasz Kot, który odgrywał Maksymiliana Skalskiego. Był od obiektem pożądania swojej pracownicy. To właśnie ich miłosne perypetie wprawiały publikę w błogi i wesoły nastrój. W serialu nie zabrakło również innych genialnych w swojej prostocie kreacji aktorskich. Trzeba przyznać, że ten tytuł miał coś w sobie, więc absolutnie nie dziwi fakt, że fani mocno ubolewali, gdy się zakończył.

REKLAMA

Niania trafiła do streamingu. Serial można oglądać na Polsat Box Go

Serię widzowie śledzili przez aż 9 sezonów. Serial „Niania” gromadził przed telewizorami średnio od 2,5 mln do 3,4 mln odbiorców. Jego ostatni odcinek wyemitowano w październiku 2009 roku. W kolejnych latach poszczególne epizody tej produkcji pojawiały się w ramówce Comedy Central Family i Stopklatka TV. W końcu Sony zdecydowało się na sprzedanie praw Cyfrowemu Polsatowi. Od tego czasu serial można było oglądać na kanale Super Polsat, aczkolwiek nadal nie był on nigdzie dostępny online. Aż do teraz. „Niania” znalazła swoje miejsce na platformie streamingowej Polsat Box Go. Aktualnie użytkownicy serwisu mogą zapoznać się jedynie z pierwszym sezonem produkcji opowiadającej o losach słynnej niani Frani, czyli z 15 odcinkami. Niewykluczonej jednak, że w niedługim czasie doczekamy się kolejnych odsłon serii.

REKLAMA

Pierwszy sezon serialu „Niania” można obejrzeć na platformie Polsat Box Go.

Czołówka serialu Niania
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA