REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Gdzie obejrzeć film "W trójkącie"? Nominowana do Oscara produkcja wreszcie na VOD

Chociaż Oscary już dawno za nami, to na nadrabianie oscarowych filmów nigdy nie jest za późno. Na VOD już niebawem wpadnie nominowana w 3 kategoriach satyra w reżyserii Rubena Ostlunda - "W trójkącie". Sprawdź, gdzie ją obejrzeć.

25.03.2023
6:21
w trójkęcie premiera opinie co oglądać
REKLAMA

Zarówno Ruben Ostlund, dwukrotnie nagrodzony Złotą Palmą, jak i jego scenariusz oraz film "W trójkącie" znaleźli się na liście nominowanych do Oscara. Mimo że Ostlund z prestiżowej gali filmowej wyszedł z pustymi rękoma, film "W trójkącie" został uznany przez wielu krytyków jako film przełomowy. O satyrycznym wydźwięku oraz tematyce, w której będzie poruszała się produkcja, może nam co nieco powiedzieć już sama oryginalna tytułowa fraza "triangle of sadness", oznaczająca miejsce między nasadą nosa a skroniami, w które zwykle wstrzykuje się botoks.

REKLAMA

Gdzie obejrzeć film "W trójkącie"? Na E-Kino Pod Baranami

REKLAMA
Zwiastun filmu "W trójkącie" (2022)

Akcja filmu "W trójkącie" rozpoczyna się, gdy Carl oraz Yaya, para celebrytów, zostaje zaproszona na luksusowy rejs. Na jachcie znajduje się cały przekrój społeczeństwa - od emerytowanego handlarza bronią, przez rosyjskiego króla nawozu, aż po gnuśnych i zrzędliwych bogaczy oraz próżnych milionerek. W całej tej śmietance z wyższych sfer znajduje się również niestroniący od mocnych trunków kapitan. Gdy wskutek sztormu luksusowy jacht tonie, a na wyspę trafi kilku ocalałych, okaże się, że ani bogactwo, ani hierarchia społeczna nie mają już żadnego znaczenia.

Film "W trójkącie" od 7 kwietnia dostępny będzie na E-Kino Pod Baranami.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA