REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki
  3. Dzieje się

Powstała nieautoryzowana książka o Annie Lewandowskiej. Autorka chce obalić mity

Powstała nieautoryzowana biografia Anny Lewandowskiej. Napisała ją Monika Sobień-Górska, która prywatnie jest żoną Roberta Górskiego. Publikacja nazywać się będzie "Imperium Lewandowska" i opowie m.in. o drodze do wielkiego sukcesu żony Roberta Lewandowskiego oraz o wielkim wpływie, jaki Lewandowska ma na swoje fanki. Autorka książki rozprawia się też z informacjami na temat rzekomej biedy, jaka panowała w domu Anny.

12.07.2023
12:03
Anna Lewandowska, książka
REKLAMA

Anna Lewandowska obok Ewy Chodakowskiej jest najpopularniejszą polską trenerką, która doczekała się ogromnej grupy fanek nie tylko w Polsce, ale też za granicą. Już 26 lipca na rynku wydawniczym ukaże się książka "Imperium Lewandowska", napisana przez Monikę Sobień-Górską, prywatnie żonę Roberta Górskiego. Pozycja jest nieautoryzowana.

REKLAMA

Autorka książki sprawdziła, na czym polega fenomen Lewandowskiej.

Autorka książki w rozmowie z "Faktem" zdradziła, że na własne oczy chciała sprawdzić, na czym polega fenomen Lewej. Aby jak najlepiej przyjrzeć się Annie Lewandowskiej pojechała nawet na obóz treningowy Anny, oczywiście nie przyznając się, że chce napisać o niej książkę. Sobień-Górska przyznała, że Lewandowska ma ogromną ilość fanek, które niemal ją wielbią

Jest też spora część, która rzeczywiście jest tak zapatrzona w swoją idolkę, że kreują społeczność podobną niemal do kościoła pod wezwaniem Lewandowskiej. Ale z moich obserwacji wynika, że nie to jest napędzane przez samą Annę, a właśnie jej fanki, które wzajemnie nakręcają się w tym festiwalu uwielbienia - powiedziała Monika Sobień-Górska.

Wiadomo, że poza godzinami spędzonymi na obozie Lewandowskiej, autorka książki, poleciała nawet do Barcelony, aby móc przeprowadzić wywiad z żoną Lewandowskiego.

Ten wywiad to jedyna autoryzowana część książki. Pozostałej treści Anna Lewandowska jeszcze nie zna, tym bardziej jestem jej wdzięczna za wywiad. Wzbudza to mój ogromny szacunek, bo moim zdaniem niewiele osób publicznych zdecydowałoby się na taki krok. Jest to przecież pewnego rodzaju ryzyko - powiedziała "Faktowi" autorka książki.

Biografia o Annie Lewandowskiej pokaże jej biznesy, majątek i obali też pewne mity

Wiadomo, że publikacja o Annie Lewandowskiej pokaże biznesy Lewej oraz wyceniany na 313 milionów złotych majątek. Nie zabraknie oczywiście wątków dotyczących dzieciństwa Lewandowskiej. Anna nie raz już mówiła, że gdy dorastała, w jej domu rodzinnym nie przelewało się. Jednak Sobień-Górska postanawia rozprawić się z tymi informacjami i wyjaśnia, że Lewandowska pochodzi z dobrze sytuowanej rodziny.

REKLAMA

Przedstawia się jako dziewczyna z sąsiedztwa, która ciężką pracą dorobiła się wielkiej fortuny. Próbowałam to zbadać, bo pewne elementy tej układanki nie do końca pasowały. Szybko dotarłam do informacji, które ewidentnie wskazują na to, że Lewandowska, wtedy jeszcze Stachurska, pochodziła z dobrze sytuowanej rodziny. Skąd więc te opowieści o dziurawych butach i Caritasie, który pomagał jej rodzinie? Zagadkę rozwiązuję w książce. Udało mi się porozmawiać z osobami z kręgu jej bliskich krewnych i ustalić, jak było naprawdę - podkreśla autorka książki.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA