1. Rozrywka
  2. VOD

CANAL+ online aktualizuje swój cennik. Co zrobić, by zachować starą cenę?

Lokowanie produktu

Najbliższe dni to dosłownie ostatnie chwile, w których możecie skorzystać z oferty CANAL+ online w starszych cenach. Serwis, podobnie jak konkurencja, wkrótce zaktualizuje swój cennik - co robić, by uniknąć nowych opłat?

18.07.2023
15:24
canal plus online sport cena aktualizacja oferta

Wzrosty cen obejmują właściwie każdy aspekt naszej codzienności - również rozrywkę. Powszechne zmiany nie ominęły serwisów streamingowych: wyższe opłaty za subskrypcję i dodatkowe pakiety wprowadziły platformy takie jak Netflix (który przy okazji ograniczył możliwość dzielenia kont), Player, HBO Max czy Viaplay. To całkowicie naturalne, gdy rosną koszta produkcji i zakupu treści. Nic dziwnego, że i CANAL+ online aktualizuje swój cennik - na szczęście istnieje prosty sposób, by skorzystać ze starszej propozycji. Warto to zrobić, tym bardziej, że lada moment rozpocznie się prawdziwie intensywny okres dla fanów sportu.

CANAL+ online: nowy cennik. Jak zachować starą cenę?

Obecny pakiet, który oferuje dostęp do wszystkich treści CANAL+, wkrótce zmieni cenę z 49 zł miesięcznie na 54 zł miesięcznie. Aktualizacja dotyczy również całorocznej oferty na pakiet CANAL+ Seriale i Filmy ze 174 zł do 228 zł (tej, za którą płacimy jednorazowo z góry; miesięcznie wynosi nas to wówczas jedynie 14,50 zł w stosunku do 29 zł w modelu subskrypcyjnym co miesiąc).

Okazuje się jednak, że bez problemu możemy zachować starą cenę. Jak? Wszyscy klienci, którzy już teraz korzystają z pakietu CANAL+ lub aktywują go przed końcem dnia 24 lipca 2023 roku, będą nadal płacić tylko 49 zł! Oznacza to, że dotychczasowi klienci nie muszą się niczym przejmować, a wszyscy ci, którzy zastanawiają się nad subskrypcją, mogą zaoszczędzić, jeśli tylko pośpieszą się z podjęciem decyzji. A warto to zrobić - i zaraz wyjaśnię dlaczego.

Obecni subskrybenci muszą pamiętać, że warunkiem zachowania dotychczasowych cen jest utrzymanie ciągłości miesięcznej subskrypcji - wyłączenie danego pakietu i jego ponowna aktywacja po 24 lipca będzie skutkowała zakupem w nowej, wyższej cenie.

canal plus online sport cena aktualizacja oferta

Dlaczego warto postawić na CANAL+?

Rzecz jasna: dla ogromu różnorodnych i jakościowych treści. Po pierwsze: świetne i unikalne filmy (nominowanych do Oscarów "Fabelmanów" - najlepszy film Stevena Spielberga od pond 20 lat - obejrzycie tylko tam, a wierzcie mi: warto!), niedostępne u konkurencji, wybitne seriale (w serwisie debiutował niedawno 2. sezon fenomenalnych "Yellowjackets", o najlepszych polskich serialach pokroju "Kruka" czy "Minuty ciszy", które chwaliliśmy na łamach Rozrywka.Blog, nawet nie wspominam). Jest tego naprawdę sporo.

canal plus online sport cena aktualizacja oferta

Po drugie: sport! Fani sportowych emocji i przeżyć wiedzą, że w wakacje do gry wracają najważniejsze ligi piłkarskie. Serwis umożliwia nam doświadczanie tego wszystkiego na żywo - dzięki niemu zobaczymy mecze PKO BP Ekstraklasy, Premier League, LaLiga Santander, NBA, PGE Ekstraligi czy Ligę 1 Uber Eats. Pozwala też prześledzić sukcesy Igi Świątek w cyklu turniejów WTA - a to wszystko za zaledwie 49 zł miesięcznie.

I nie musicie obawiać się o kwestie prawne. Owszem, prawa sportowe od lat są bardzo rozdrobnione po różnych dostawcach i często zmieniają właścicieli. Nic dziwnego: w końcu walczy o nie wiele podmiotów, ale CANAL+ jest przecież agregatorem treści. W swoim serwisie oferuje zatem dostęp do wydarzeń dostępnych również u innych dostawców; w razie czego możemy po prostu dobrać sobie pakiet z dostępem do wszystkich wydarzeń, których „zabrakło".

I tak za 20 zł więcej możemy dokupić sobie pakiet Elenet Sports i Polsat Sport Premium. Wówczas w ramach jednego serwisu otrzymamy dodatkowy dostęp do wszystkich pozostałych meczów LaLiga Santander, Serie A TIM (czyli wszystkich meczów ligi włoskiej), Ligę 1 Uber Eats (mecze ligi francuskiej), wszystkich meczów Ligi Mistrzów UEFA oraz PFE Ekstraligi i wszystkich meczów żużlowych.

Powyższe pakiety możemy kupić też w ofercie długoterminowej - pół roku z góry przekłada się na 59 zł miesięcznie (przy 69 zł co miesiąc w opcji subskrypcyjnej). Od 24 lipca za 12 miesięcy z góry zapłacimy 54 zł miesięcznie, czyli 20 zł mniej niż przy subskrypcji.

A jakie ważne wydarzenia sportowe, które CANAL+ może nam udostępnić, czekają nas w najbliższym czasie?

Piłka nożna:

  1. Ekstraklasa - 22/23 lipca
  2. Premier League - 11 sierpnia
  3. LaLiga - 11 sierpnia
  4. Ligue 1 - 13 sierpnia
  5. Serie A - 19 sierpnia
  6. Liga Mistrzów - trwają kwalifikacje, faza grupowa rusza 19 września;

Pozostałe:

  1. WTA Tour - Iga cały czas gra!
  2. NBA - sezon wraca z końcem października
  3. PGE Ekstraliga - kończy się 17 i 24 września (finały).
canal plus online sport cena aktualizacja oferta

Poza tym CANAL+ inwestuje też w świetne dokumenty sportowe lokalnej produkcji (w tym o naszych klubach piłkarskich!). Nie zapominajmy o dostępie do mnóstwa kanałów: to przecież kilka tysięcy godzin treści na życzenie oraz dostęp do kanałów na żywo. Mowa o m.in. kanałach z listy Must Carry Must, czyli TVP1, TVP2, TVP3, Polsat, TVN, TV Puls czy TV4.

Na korzyść CANAL+ online przemawiają też kwestie techniczne. Z serwisu skorzystamy odtwarzając dwa streamy w tym samym momencie - możemy zatem podzielić się z innymi i dodatkowo obniżyć cenę. Platforma dostępna jest na naprawdę wielu urządzeniach (listę znajdziecie tutaj), a włodarze nie wymuszają na klientach absurdalnych zobowiązań - model jest subskrypcyjny, bez długoterminowej umowy. Płacimy cyklicznie za jeden miesiąc i możemy zrezygnować w dowolnym momencie. Proste, prawda?

Co ważne! Jeśli kogoś najzwyczajniej w świecie nie interesuje sport, może wykupić sam pakiet CANAL+ Seriale i Filmy za jedyne 29 zł (tu cena się nie zmienia) lub skorzystać z oferty na 12 miesięcy w starej cenie, o której wspominałem wcześniej. Warto - czemu zresztą regularnie dajemy świadectwo, z niekłamaną radością chwaląc kolejne propozycje serwisu.

Lokowanie produktu
Najnowsze
Zobacz komentarze