REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. Seriale /
 3. Dzieje się

Kultowe animacje w nowej formie wbijają na Disney+. Co jeszcze obejrzeć?

Disney+ jak zawsze ma dla swoich fanów serialowe i filmowe nowości. Tym razem będzie coś dla fanów miłosnych historii, ale nie tylko. Nowością na platformie jest również pierwszy sezon serialu "Niezwykli" oraz nowy sezon "Zbrodni po sąsiedzku". Na Disney+ wbiją też kultowe animacje w nowej formie. Co jeszcze obejrzeć?

12.08.2023
12:30
Kultowe animacje Disney +
REKLAMA

Disney+ ma dla swoich fanów kilka ciekawych propozycji na ten weekend, które przypadną do gustu fanom wielu filmowych gatunków. Na pierwszy ogień, od 11 sierpnia dostępna jest produkcja "Randka bez końca", która niejako jest miłosnym zapętleniem. Kiedy Billie ponownie przeżywa różne wersje tej samej pierwszej randki, musi wyrwać się z serii pętli stworzonych przez jej manipulującą byłą dziewczynę. W obsadzie znaleźli się m.in. Shannon Woodward, Jimmy Jean-Louis oraz Kate Szekely.

REKLAMA

Od 11 sierpnia dostępnych jest kilka kultowych animacji Disneya, m.in. "Igrzyska w zagrodzie". Miki i Pete stają do walki w różnych dyscyplinach sportowych (bieg, wiosłowanie, skok w dal i szalony wyścig rowerowy), a wszyscy mieszkańcy podwórza (w tym Minnie i Koń Horacy) przybyli, by im kibicować. Pete ucieka się do oszustwa, ale ostatecznie zwycięzcą okazuje się Miki.

"Igrzyska w zagrodzie"

Warto też zwrócić uwagę na animację "Goofy i Wlbur", również dostępną na platformie Disney+ od 11 sierpnia. Goofy wędkuje razem ze swoim przyjacielem Wilburem. Cwane zwierzątko potrafi oszukać każdą rybę do momentu, gdy natrafia na godnego przeciwnika - wielkiego szczupaka. 

"Goofy i Wilbur"

Z kolei od 8 sierpnia można oglądać nowy, trzeci już sezon "Zbrodni po sąsiedzku". Serial śledzi losy trójki nieznajomych, których łączy obsesja na punkcie true cime i którzy nagle wplątują się w prawdziwą zbrodnię, gdy badają tajemniczą śmierć sąsiada z ich nowojorskiego apartamentowca.

"Zbrodnie po sąsiedzku"

Nowością na platformie jest też serial "Niezwykli". Od 9 sierpnia można oglądać pierwszy sezon produkcji. To serial akcji z wątkami nadprzyrodzonymi opowiada o dzieciach skrywających niezwykłe zdolności i ich rodzicach dźwigających bolesne tajemnice z przeszłości, którzy wspólnie mierzą się się z ogromnym niebezpieczeństwem.

REKLAMA

Oto wszystkie propozycje Disney+ na weekend. Co jeszcze warto obejrzeć?

 • "Zbrodnie po sąsiedzku"
 • "High School Musical: serial"
 • "Randka bez końca"
 • "Igrzyska w zagrodzie"
 • "Kuzyn Kaczora Donalda"
 • "Siostrzeńcy Donalda"
 • "Latający gruchot"
 • "Goofy i Wilbur"
 • "Na spacerku"
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA