REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

W Polsce trwa "Kino na Leżakach". Sprawdź terminarz na sierpień i wrzesień

"Kino na Leżakach" to wyjątkowe wydarzenie plenerowe dla kinomaniaków z całej Polski. Do grona partnerów tegorocznej edycji filmowych spotkań pod gołym niebem dołączył Alior Bank, który przygotował dla uczestników konkursy z nagrodami oraz specjalną ofertę dla klientów.

04.08.2023
13:54
W Polsce trwa "Kino na Leżakach". Sprawdź terminarz na sierpień i wrzesień
REKLAMA

Wystartowała XI edycja "Kina na Leżakach". Podczas plenerowego wydarzenia, które od 16 czerwca odbywa się w niemal 40 miastach w całej Polsce, obejrzeć można ponad 60 seansów, a to wszystko zupełnie bezpłatnie. Do tej pory odbyły się pokazy takich filmów jak "Ania", "A oni dalej grzeszą, dobry Boże!", "Piosenki o miłości" czy "Chrzciny". W tym roku do partnerów filmowego projektu dołączył także Alior Bank, który przygotował dla kinomaniaków quizy i konkursy z nagrodami, a także nagrodę pieniężną dla nowych klientów banku.

Czytaj także: W Polsce trwa sezon na kina plenerowe. Dokąd iść na seans pod gwiazdami?

REKLAMA
"Kino na Leżakach" - Alior Bank

"Kino na Leżakach". Do filmowego projektu dołączył Alior Bank

Alior Bank przygotował dla uczestników "Kina na Leżakach" quizy i konkursy z nagrodami, a także swoją strefę z unikalnymi produktami. W dodatku pod wybranymi leżakami ukryte będą wyjątkowe upominki. Podczas wydarzenia będzie można także spotkać się z przedstawicielami Alior Banku, którzy przygotowali specjalną ofertę. Każdy klient, który założy "Konto Jakże Osobiste" z kartą, pobierze i aktywuje aplikację mobilną Alior Mobile oraz wyrazi zgodę na kontakty marketingowe, otrzyma bon do sieci sklepów Biedronka o wartości 100 zł.

Lato w Polsce bywa kapryśne, dlatego warto maksymalnie je wykorzystać. Seans filmowy na świeżym powietrzu to doskonały sposób na relaks, a różnorodność filmów prezentowanych w tegorocznej edycji "Kina na Leżakach" sprawia, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Jako partnerzy wydarzenia przygotowaliśmy także kilka niespodzianek

- zapowiedział Jacek Polańczyk, Wiceprezes Zarządu w Alior Banku.

"Kino na Leżakach" - terminarz na sierpień i wrzesień

REKLAMA

Pokazy plenerowe trwać będą aż do pierwszej połowy września, a szczegółowy harmonogram "Kino na Leżakach" wydarzenia znajduje się tutaj.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA