REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

HBO pokazuje zdjęcie z planu 2. sezonu "Rodu smoka". Powód ma dobry, bo ruszają zdjęcia

Fani "Rodu smoka" będą uradowani. W jednym ze studiów filmowych w Wielkiej Brytanii rozpoczęły się zdjęcia do 2. sezonu hitowego serialu HBO. Kiedy widzowie mogą spodziewać się premierowych odcinków "Rodu smoka"?

12.04.2023
8:22
ród smoka 2 sezon hbo kontrowersje
REKLAMA

"Ród smoka" powraca. W Leavesden Studio w Wielkiej Brytanii rozpoczęły się właśnie prace nad drugim sezonem hitowego serialu HBO. Serial powstaje na podstawie powieści George’a R.R. Martina “Ogień i krew”. Ekipa produkcyjna nie ukrywa podekscytowania pracą na planie nad nowymi odcinkami.

Czytaj też: George R.R. Martin we własnej osobie tłumaczy, o co chodzi w "Rodzie Smoka"

REKLAMA

Zaczynają zdjęcia do 2. sezonu "Rodu smoka"

“Ród smoka” powraca. Jesteśmy zachwyceni możliwością pracy nie tylko z ekipą z poprzedniego sezonu serialu, ale także z nowymi utalentowanymi osobami, które pojawią się po obu stronach kamery. Już niedługo Wasi ulubieni bohaterowie znów będą konspirować, maszerować ze swoimi armiami oraz ujeżdżać smoki. Nie możemy się doczekać, kiedy podzielimy się z Wami tym nad czym teraz pracujemy - powiedział Ryan Condal, współtwórca, showrunner oraz producent wykonawczy serii.

"Ród smoka" skupia się na wydarzeniach, które miały miejsce 200 lat przed tymi przedstawionymi w  “Grze o tron”. Serial opowiada historię rodu Targaryenów.

Rusza 2 sezon "Rodu smoka"
REKLAMA

Kiedy nowe odcinki "Rodu smoka"?

Przypomnijmy, że współtwórca "Rodu smoka" Miguel Sapochnik odszedł z serialu po pierwszym sezonie. Z kolei do reżyserskiego grona dołączył m.in. Alan Taylor. W obsadzie 2. sezonu "Rodu smoka" pojawią się takie gwiazdy jak m.in. Matt Smith, Olivia Cooke, Emma D’Arcy, Eve Best, Steve Toussaint, Fabien Frankel, Ewan Mitchell, Tom Glynn-Carney, Sonoya Mizuno oraz Rhys Ifans. Na premierowe odcinki 2. sezonu trzeba poczekać do przyszłego roku, gdyż nowe odcinki hitowego serialu zagoszczą w HBO w 2024 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA