REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Jeremy Renner wstał już z łóżka szpitalnego. Aktor pokazał zdjęcie

Kilka tygodni temu Jeremy Renner uległ wypadkowi. Znany m.in. z roli Hawkeye’a gwiazdor wpadł pod należący do niego śnieżny ratrak. Kilka dni później dowiedzieliśmy się, że czeka go długa rehabilitacja. Na szczęście aktor stanął już na nogi - dosłownie. 

27.03.2023
11:15
Jeremy Renner na nogach! Aktor ma się coraz lepiej
REKLAMA

Jeremy Renner rehabilituje się po wypadku z początku stycznia, do którego doszło na terenie jego posiadłości w Tahoe w stanie Nevada. Obszar był wówczas nawiedzany przez potężne burze śnieżne, które odpowiadały za usypanie nawet dwumetrowych zasp. Aktor pomagał czasem lokalnej straży pożarnej, wsiadając za kółko prywatnego pługu śnieżnego. Gdy pewnego razu pojazd zaczął zsuwać się w dół zbocza, Renner - chcąc ocalić przed nim swojego siostrzeńca - podjął nieudaną próbę wskoczenia do środka. Nieszczęśliwe wpadł pod gąsienice.

Renner zdradził, że złamał aż 30 kości. Aktor wyszedł już ze szpitala po kilku operacjach, wciąż jednak musi walczyć o powrót do pełnej sprawności. Minęło trochę czasu, ale nareszcie możemy zobaczyć Rennera w znacznie lepszej formie.

REKLAMA

Jeremy Renner staje na nogi

W niedzielę 26 marca gwiazdor "Avengers" opublikował na Instagramie relację, na której mogliśmy zobaczyć, jak ćwiczy na bieżni antygrawitacyjnej - maszynie stosowanej podczas rehabilitacji do odzyskiwania zdolności chodzenia. Artysta wyjaśnił, że urządzenie jest "niczym laska", która podtrzymuje około 60 procent wagi jego ciała. "Nadszedł czas, by moje ciało odpoczęło od mojej woli (walki) i odzyskało siły" - dodał w opisie.

REKLAMA
Jeremy Renner

Warto jednak pamiętać, że powrót do pełnej formy nie potrwa kilku miesięcy - to raczej kwestia lat. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że aktor z uporem walczy o zdrowie, a zaprzyjaźnieni z nim artyści twierdzą, że "regeneruje się jak szalony", można mieć nadzieję, że wkrótce będzie mógł wrócić do aktorstwa.

Renner znany jest z ról w filmach Marvela, takich jak "Avengers", "Avengers: Czas Ultrona", "Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów" czy "Avengers: Koniec gry". Zagrał też m.in. w "American Hustle", "Mission: Impossible - Ghost Protocol", "The Hurt Locker. W pułapce wojny" i w "Mieście złodziei". Dwie ostatnie role przyniosły mu nominacje do Oscara.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA