REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. Dzieje się

Katarzyna Figura zagra Magdę Gessler? Powstaje film o życiu barwnej restauratorki

Od jakiegoś czasu pojawiały się informacje w mediach, że powstanie film o życiu Magdy Gessler. Restauratorka zapowiadała, że bardzo by chciała, aby jej barwną historię wyreżyserował Pedro Almodovar. Póki co nie jest to możliwe, jednak już teraz wiadomo, którą z polskich aktorek Magda widziałaby w głównej roli. Wśród nazwisk gwiazd wymieniane jest nazwisko Katarzyny Figury.

05.05.2023
12:32
Katarzyna Figura, Magda Gessler
REKLAMA

Magda Gessler jest jedną z najbarwniejszych postaci polskiego show-biznesu. Od lat związana jest ze stacją TVN, gdzie prowadzi "Kuchenne rewolucje". Jest również jurorką "Masterchefa". Barwna osobowość i cięty język w programach TVN przysporzyły Gessler mnóstwo fanów.

Gwiazda doczekała się już milion obserwatorów na Instagramie, a pod każdym wpisem nie brakuje licznych polubień i komentarzy wielbicieli. Gessler na swoim koncie ma autobiografię "Magda", z kolei do mediów co jakiś czas trafiają informacje na temat filmu o życiu gwiazdy "Kuchennych rewolucji".

REKLAMA

Powstaje film o życiu Magdy Gessler. Katarzyna Figura zagra główną rolę?

Sama zainteresowana jakiś czas temu mówiła, że bardzo by chciała, aby reżyserią zajął się sam Pedro Almodovar.

Poznaliśmy się w Akademii Sztuk Pięknych. On zna moje życie i wie, że to jest życie na jego film. Bo jest ciekawe. To będzie film o mnie. To nie jest nudne - czytamy w serwisie "Super Express".

Hiszpański reżyser filmu o polskiej gwieździe raczej nie zrobi. Produkcja o życiu Gessler trafi w ręce polskiego filmowca, choć na razie nie wiemy, kto miałby stanąć za kamerą. Z kolei wiadomo, że sama zainteresowana ma wymarzoną kandydatkę-aktorką, która miałaby zagrać ją samą. Jak donosi SE.pl gwiazda TVN chciałaby, aby do filmu zatrudnić Katarzynę Figurę. Słynna aktorka miałaby wcielić się w dojrzałą Magdę Gessler.

Magda uważa, że Figura jest tak samo charakterna i temperamentna, ekstrawagancka i barwna. Więc idealnie by się nadawała - powiedziała w rozmowie z "Super Expressem" osoba związana z produkcją filmu.

REKLAMA

Spotkania z producentami już się rozpoczęły

Według serwisu restauratorka podobno rozpoczęła już spotkania z producentami i uczestniczy w pracy nad scenariuszem. Na razie na światło dzienne nie wyszły żadne informacje odnośnie szczegółów produkcji o Gessler. Więc póki co trzeba jeszcze uzbroić się w cierpliwość.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA