REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. YouTube
  3. Dzieje się

Wiśniewski pokaże prywatne życie na YouTube. Gwiazdor Ich Troje wraca z reality show "Jestem jaki jestem"

Michał Wiśniewski dwadzieścia lat temu stworzył reality show "Jestem jaki jestem", który w tamtym czasie rozgrzewał ludzi do czerwoności. Gwiazdor "Ich Troje" nie powiedział jednak ostatniego słowa w temacie pokazywania swojego życia ludziom. Wiśniewski stworzy nową wersję programu, która będzie dostępna na YouTube.

24.04.2023
15:02
Michał Wiśniewski
REKLAMA

Dwadzieścia lat temu programy typu reality show dopiero raczkowały, będąc dla ludzi mieszanką nowości, ekscytacji i niewiadomej. Jak się okazuje, show Michała Wiśniewskiego "Jestem jaki jestem" emitowany na antenie TVN był strzałem w dziesiątkę. Gwiazdor pokazywał swoje prywatne życie i intymne momenty, takie jak chociażby ślub z ówczesną żoną, Martą. Życie Michała Wiśniewskiego, jego żony Marty i ich dwójki dzieci przyciągało przed telewizory średnio 4 mln widzów.

REKLAMA

Wiśniewski pokaże prywatne życie fanom na YouTube.

Po dwudziestu latach Wiśniewski ponownie postanowił zaserwować ludziom szczegóły ze swojego życia. "Jestem jaki jestem" doczeka się kontynuacji, choć tym razem nie pojawi się w telewizji, a na YouTube. W sieci pojawił się trailer nowego programu Wiśniewskiego. Muzyk skupi się w nim na pokazywaniu widzom budowy swojego domu. W reality show nie zabraknie oczywiście obecnej żony Wiśniewskiego, Poli oraz dzieci gwiazdora Ich Troje.

Sam zainteresowany tak pisze o swoim projekcie: Jestem jaki jestem 3 czyli Wiśnia buduje" to vlog, dotyczący budowy Domu, mojego kawałka podłogi. Aby dojść do miejsca w którym dziś jestem, musiałem przespacerować się najtrudniejszą z dróg, pominąć wiele drogowskazów, znaleźć się w miejscach, w których nie było przyjaciół. Napisałem ponad 300 utworów, wiele z nich nuci cała Polska, sprzedałem 12 milionów płyt. Jestem Zwycięzcą. Jestem Zwycięzcą, pomimo tego iż jestem świadomy, że droga przede mną jeszcze długa, że wiele zakrętów wciąż nie odkrytych, że jeszcze ten rollercoaster pędzi, jednoosobowa łódź z niejednym sztormem zawalczy. Jestem Zwycięzcą i mam tę myśl, to przekonanie, że dobiję do brzegu, że choć poturbowany i bardzo zmęczony, będę mógł zamknąć za sobą drzwi do domu. Do własnego Domu - Przystani, której już nikt nigdy mi nie odbierze. Zapraszam Wszystkich na plac budowy mojego Domu! - zachęcił do oglądania Michał Wiśniewski.

Zwiastun programu Michała Wiśniewskiego
REKLAMA

Program Michała Wiśniewskiego wystartuje w niedzielę, 30 kwietnia

Gwiazdor Ich Troje ogłosił, że jego show wystartuje na YouTube w niedzielę, 30 kwietnia i będzie emitowany przez 60 tygodni. Reality show będzie zapisem wydarzeń towarzyszących budowie nowego domu rodziny wiśniewskiego, willi pod Warszawą. Koszt budowy zdecydowali się pokryć sponsorzy. Program zrealizowany zostanie bez udziału prowadzącego, natomiast gospodarzem show będzie sam Wiśniewski.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA