REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka
  3. Dzieje się

Współtwórca hitu Blanki był na koncercie Harry'ego Stylesa. Skrytykował jakość dźwięku na Narodowym

W niedzielny wieczór odbył się długo wyczekiwany koncert Harry'ego Stylesa. Choć brytyjski artysta dał niezapomniane show, fani po raz kolejny narzekali na inny aspekt koncertu na warszawskim Stadionie Narodowym, czyli fatalną akustykę. Dźwięk na warszawskim stadionie skomentował współtwórca hitu Blanki "Solo" - Mikołaj Trybulec.

03.07.2023
14:34
Koncert Harry'ego Stylesa na Narodowym
REKLAMA

Harry Styles w końcu wystąpił przed warszawską publicznością, która nie zawiodła i była bardzo mocno zaangażowana w show Brytyjczyka, śpiewając głośno jego piosenki. Gwiazdor dał niezapomniane show, jednak jak to na Stadionie Narodowym bywa, akustyka nie należy do najlepszych. Ponieważ stadion nie jest miejscem przystosowanym do muzycznych wydarzeń, nagłośnienie zawodzi, o czym chętnie podkreślają akustycy, mówiąc, że przez to, w jaki sposób zbudowany jest obiekt, nie ma szans na to, aby koncert był w pełni udany.

REKLAMA

Współtwórca hitu Blanki był na koncercie Stylesa. Przez nagłośnienie nie bawił się dobrze.

Niedawno na Narodowym show dała Beyonce, a jej fani, którzy byli zachwyceni poziomem występu, psioczyli na akustykę, Nie inaczej jest z koncertem Harry'ego Stylesa. Choć tu również brytyjski gwiazdor dał świetny występ, nagłośnienie dało się we znaki wielbicielom Stylesa.

Akustyka stadionu nie przypadła do gustu Mikołajowi Trybulcowi, producentowi muzycznemu, który jest znany jako Tribbs. Mikołaj jest producentem muzycznym i songwriterem. Współtworzył eurowizyjne hity Polski - Blanki "Solo" oraz szwajcarski "Watergun".

"Udajesz, że się świetnie bawisz"

REKLAMA

Trybulec opublikował krótkie nagranie z koncertu Stylesa. Z jego opisu można było wywnioskować, iż nie za dobrze się bawi, gdyż nie za wiele słyszy. POV: Jesteś na koncercie Harry'ego Stylesa, ale absolutnie nic nie słychać przez akustykę na Narodowym, więc udajesz, że się świetnie bawisz - skomentował producent.

W komentarzach Mikołaj mógł liczyć na głosy rozżalonych fanów, którzy podobnie jak on byli zawiedzeni nagłośnieniem na Narodowym. Styles jest kolejnym artystą, który w ostatnim czasie zagościł w Polsce, grając koncert. Na początku sierpnia tego roku na Narodowym wystąpi Depeche Mode, natomiast latem 2024 roku zagra Taylor Swift.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA