REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Hitowa animacja z uniwersum "Spider-Mana" wpadła do HBO Max

Jeśli nie macie pomysłu na to, co obejrzeć w przerwie świątecznej, HBO Max przychodzi z pomocą. Na drugą połowę grudnia serwis przygotował sporo nowości, wśród których znajduje się hitowa animacja "Spider-Man: Poprzez multiwersum" oraz oscarowy film z Gwyneth Paltrow w roli głównej.

22.12.2023
13:48
Hitowa animacja z uniwersum Spider-Mana wpadła do HBO Max. Sprawdzamy nowości na grudzień
REKLAMA

Druga połowa grudnia na HBO Max będzie obfitować w sporo nowości. W serwisie zadebiutują nowe odcinki takich seriali jak "Rick i Morty", "Pozłacany wiek" czy "Julia". Obok długowyczekiwanych kontynuacji platforma podarowała nam w prezencie również filmowe premiery - wśród nowych tytułów pojawi się m.in. dokument o wypadku na stoku Gwyneth Paltrow oraz hitowa animacja z Milesem Moralesem - "Spider-Man: Poprzez multiwersum". A co zadebiutuje już dzisiaj? Sprawdzamy piątkowe nowości w HBO Max.

REKLAMA

Nowości HBO Max na piątek: "Spider-Man: Poprzez multiwersum"

Kiedy Miles z Brooklynu trafia wprost do multiwersum, wraz z Gwen Stacy spotyka innych Spider-Manów. Ich zadaniem jest ochrona świata przed zagrożeniami, dlatego, podczas gdy bohaterowie spierają się o to, jak poradzić sobie z nowymi niebezpieczeństwami, Miles będzie musiał na nowo zdefiniować, co to znaczy być superbohaterem i w jaki sposób może ocalić ludzi, których kocha.

Zwiastun filmu "Spider-Man: Poprzez multiwersum"

Przez dziurkę od klucza

Głównym bohaterem filmu "Przez dziurkę od klucza" jest Damian. Kiedy mężczyzna po 20 latach traci pracę, biegnie przed siebie i ukrywa się w starej, drewnianej szafie, załadowanej na ciężarówce. Mebel zostaje sprzedany Lucii i Fedowi, rodzicom nastoletniej Marii. Nikt z domowników nie przypuszcza, że w szafie znajduje się nieproszony gość. Damian postanawia nie opuszczać szafy i zostać z rodziną w roli jej anioła stróża.

Zwiastun filmu "Przez dziurkę od klucza"

Zakochany Szekspir

Oscarowy film z Josephem Fiennesem i Gwyneth Paltrow w rolach głównych skupia się na początkującym dramatopisarzu Williamie Szekspirze. Artysta wystawia sztukę, którą zobaczyć ma sama królowa. William cierpi jednak na niemoc twórczą, jednak jego wena wraca, gdy zakochuje się w pięknej Violi. Sęk w tym, że dziewczyna, która jest już przeznaczona komuś innemu, pragnie zagrać w sztuce Szekspira. A ponieważ kobietom nie wolno było występować w teatrze, Viola postanawia przebrać się za mężczyznę.

Zwiastun filmu "Zakochany Szekspir"
REKLAMA

HBO Max: pełna lista nowości na piątek

  • Na planie XX, odc. 51
  • Spider-Man i rewolucja Multiwersum (cdn)
  • Zakochany Szekspir
  • Spider-Man: Poprzez multiwersum
  • Sisi i ja
  • Przez dziurkę od klucza
  • Noc 12 października
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA