REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

O jego przyjazd błagała cała Polska. To może być najbardziej wyczekiwany koncert w najbliższym czasie

Polska strona portalu X została rozgrzana do czerwoności, a internauci mówią tylko o jednym. I jeśli to nie jest zwykła podpucha, to niebawem mogą spełnić się największe marzenia wielu fanów, a cała Polska będzie bujać się w rytm "Hotel Room Service" - ptaszki na dawnym Twitterze ćwierkają, że do naszego kraju zawita legendarny raper Pitbull.

02.02.2024
14:16
pitbull koncert w polsce tiktok instagram
REKLAMA

Kłamstwem byłoby powiedzieć, że wszyscy marzyli, a nikt nie prosił. Polacy wręcz błagali o koncert Pitbulla w mediach społecznościowych, a nawet w wiadomościach prywatnych do amerykańskiego wokalisty. Dla tych, którzy wychowali się na takich hitach jak "Hotel Room Service", "I Know You Want Me", "Don’t Stop the Party" czy "Timber" byłoby to spełnienie największych marzeń. Wszystko wskazuje na to, że gorące prośby poskutkowały - Pitbull, który po raz ostatni (i jedyny) wystąpił w Polsce w 2012 r. podczas ceremonii otwarcia Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2012, po 12 latach od nieobecności w naszym kraju może pojawić się w nim ponownie.

REKLAMA

Pitbull przyjedzie do Polski? Instagram Stories budzą nadzieje

Na Instagram Stories Pitbulla pojawiły się nagrania, które nie pozostawiają złudzeń. Raper udostępnił dwa nagrania z TikToka, a jedno z nich zostało opatrzone podpisem: "Powiem jedno: czekajcie na ogłoszenie koncertu Pitbulla w Polsce". Na obu materiałach, które pojawiły się na profilu Pitbulla dziś w nocy, artysta umieścił emotikony oczu oraz flagi Polski.

Fani amerykańskiego wokalisty dosłownie oszaleli, a portal X zalała cała masa postów rozemocjonowanych internautów, którzy jak na szpilkach oczekują na newsa o koncercie Pitbulla w Polsce. Na ten moment jednak nie wiadomo, kiedy (i czy w ogóle) długo wyczekiwany występ rapera dojdzie do skutku, choć jedno wiadomo na pewno - jeśli Pitbull zawita do naszego kraju, będzie to jeden z najbardziej obleganych koncertów w najbliższym czasie.

REKLAMA
 class="wp-image-2536663"
Instagram Stories Pitbulla

Zdjęcie główne: zrzut ekranu z teledysku "Hotel Room Service" na YouTube.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA