REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. Seriale /
  4. Dzieje się

Na Disney+ wjechał oscarowy film. Co obejrzeć w serwisie w ten weekend?

Mamy weekend, a jak weekend to oczywiście nowości od Disney +. W tym tygodniu na platformie zagościł m.in. oscarowy hit "Nomadland" oraz komedia romantyczna "Zgadnij kto". To jeszcze nie wszystko, bo również i tym razem nie zabraknie nowych odcinków ulubionych seriali.

18.02.2023
10:11
"Nomadland" w tym tygodniu pojawiło się na platformie Disney+
REKLAMA

Disney+ jak zawsze przygotował dla swoich fanów hitowe, filmowe propozycje. Ci, którzy nie widzieli jeszcze "Nomadland" mają okazję zobaczyć to oscarowe dzieło z Frances McDormand, które w tym tygodniu zagościło na platformie Disney+. Poza tym jak zwykle nie zabraknie nowych odcinków ulubionych seriali, jak m.in. "Tokyo Revengers". Zobaczcie szczegóły.

REKLAMA

Disney+ co obejrzeć w weekend?

Ci, którzy nie wiedzą, co obejrzeć, niech sięgną po "Nomadland", dostępny na platformie Disney + już od 15 lutego. To amerykański dramat z 2020 roku w reżyserii Chloe Zhao, która na podstawie książki Jessiki Bruder "Nomadland. W drodze za pracą" napisała też scenariusz. Fabuła "Nomadland" skupia się na Fern, w tej roli świetna Frances McDormand, starszej kobiecie, która trafi pracę, a jej mąż umiera. Bezrobotna zaczyna mieszkać w vanie i jeździ nim w poszukiwaniu pracy. W trakcie podróży poznaje wielu innych amerykańskich „nomadów”. Produkcja nagrodzona została m.in. Oscarem, nagrodą BAFTA dla najlepszego filmu oraz Złotym Globem dla najlepszego filmu dramatycznego.

Z kolei od 17 lutego na Disney+ dostępna jest również komedia romantyczna "Zgadnij kto". To komedia romantyczna, będąca zmodyfikowanym remakiem filmu "Zgadnij, kto przyjdzie na obiad" z 1967 roku. Fabuła skupia się na czarnoskórej Theresie, która przyprowadza do domu swojego narzeczonego, Simona Greena, by poznać go z rodzicami. Ku zaskoczeniu rodziców okazuje się, że chłopak ma biały kolor skóry. Nie podoba się to rodzinie, a zwłaszcza ojcu- Percy'emu Jonesowi, mającemu silne uprzedzenia rasistowskie. W rolach głównych wystąpili m.in. Zoe Saldana, Aschton Kutcher oraz Bernie Mac.

Również od 17 lutego na Disney+ można oglądać inną komedię - "Agent XXL". To amerykański film komediowy w reżyserii Raja Gosnella. Kontynuacją jest "Agent XXL 2". Fabuła produkcji skupia się na dwóch agentach FBI, Malcolmie i Johnie, którzy ruszają w pościg za zbiegłym z więzienia Lesterem Vesco. Malcolm zastawia pułapkę w domu Hattie Mae Pierce, starszej kobiety zwanej Big Momma, którą ma odwiedzić jej wnuczka, a zarazem dawna dziewczyna zbiega, Sherry Pierce. Plany krzyżuje nagły wyjazd gospodyni z miasta. Wówczas Malcolm przebiera się za Hattie i przejmuje jej obowiązki.

Pozostałe nowości na Disney+. Co warto zobaczyć?

REKLAMA

Poza wymienionymi propozycjami warto przyjrzeć się też kilku innym pozycjom. W ten weekend jak zawsze nowe odcinki ulubionych seriali. Co jeszcze zobaczyć na platformie?

  • J-Hope In The Box
  • "Agent XXL: Rodzinny interes"
  • "Freestyle: Palma bezpieczeństwa"
  • "Tokyo Revengers"
  • "Gwiezdne wojny: Parszywa zgraja"
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA