REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. VOD

Wciągający thriller sci-fi wbił na Disney+. Co jeszcze obejrzeć w ten weekend?

Trwa właśnie weekend. A jak weekend, to oczywiście nowości od Disney+. Tym razem warto przyjrzeć się takim filmowym tytułom jak m.in. "Nie ocali się nikt" oraz "Lajki na sprzedaż". Co jeszcze warto obejrzeć w serwisie?

24.09.2023
11:12
disney plus nowości seriale ahsoka nie ocali cię nikt
REKLAMA

Jak co tydzień, Disney+ przygotował wciągające filmowe oraz serialowe nowości. I tym razem nie zabraknie nowych odcinków znanych seriali, a także ciekawych filmowych premier. Zaczynamy!

W Spider's Web sporo piszemy o Disney+

REKLAMA

Wciągający thriller Nie ocali cię nikt. Co jeszcze obejrzeć?

Od piątku 22 września na platformie Disney+ dostępna jest nowość, film "Nie ocali cię nikt". To trzymający w napięciu psychologiczny thriller sci-fi, którego bohaterką jest Brynn Adams, utalentowana młoda kobieta wykluczona przez mieszkańców swojego miasteczka. Samotna, ale pełna nadziei, znajduje pocieszenie w czterech ścianach domu, w którym dorastała. Pewnej nocy budzą ją dziwne hałasy, których źródłem są z całą pewnością pozaziemscy intruzi. Brynn walczy z obcymi bytami grożącymi jej przyszłości i zmuszającymi ją do zmierzenia się z przeszłością.

"Nie ocali się nikt"

Nowością na Disney+, dostępną na platformie również od 22 września, jest pierwszy sezon serialu "Lajki na sprzedaż". Bezskutecznie dążący do sławy tradycyjnymi metodami, zniechęcony aktor Wagner zwraca się o pomoc do ekscentrycznego guru, Johnny'ego Silvy. Rady Johnny'ego typu: udawaj tak długo, aż ci się uda, sprawiają, że Wagner zdobywa sławę w internecie wraz z milionami obserwujących, wymyślonymi romansami oraz fałszywymi rolami filmowymi. Będąc już internetowym celebrytą, Wagner planuje dalej płynąć z prądem, dopóki starczy mu sił. Zakładając, że wcześniej nie zostanie znienawidzony przez fanów.

Warto również zobaczyć nowy odcinek serialu "Ahsoka". Od 20 września dostępny jest na Disney+ szósty epizod pierwszego sezonu. To serial osadzony w świecie Gwiezdnych wojen, tworzony przez Jona Favreau i Dave'a Filioniego. W tytułowej roli wystąpiła Rosario Dawson, która grała postać Ahsoki Tano w "The Mandalorian" czy "Księdze Boby Fetta".

"Ahsoka"
REKLAMA

Co jeszcze obejrzeć na Disney+? Oto wszystkie propozycje:

 • "Zbrodnie po sąsiedzku"
 • "Ahsoka"
 • "Amerykański tata"
 • "U nas w Filadelfii"
 • "Zauroczenie"
 • "Niezwykli
 • "Złota rzeka"
 • "Lajki na sprzedaż"
 • "Nie ocali się nikt"
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA