REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

„Godzilla vs. Kong: Nowe imperium” z nowym zwiastunem. Tak walczą gigantyczne potwory

Wielkiej walki ciąg dalszy. Dosłownie wielkiej, ponieważ już niedługo do kin trafi kolejna odsłona serii „Godzilla vs. Kong”. Dla miłośników starć gigantów będzie to nie lada wydarzenie, ponieważ do klasycznego duetu dołączy trzeci poważny przeciwnik. Część kart odkryto przed nami już przy okazji pierwszego trailera, jednak w porównaniu z kolejnym, był to jedynie delikatny przedsmak. Aktualnie można już obejrzeć drugi zwiastun filmu „Godzilla vs. Kong: Nowe imperium”.

15.02.2024
11:01
drugi zwiastun godzilla vs. kong: nowe imperium
REKLAMA

Tym razem Godzilla i Kong połączą swoje siły w starciu przeciwko nowemu rywalowi. Aby dowiedzieć się, jakie niebezpieczeństwo teraz zagraża ludzkości, będą musieli udać się głęboko pod powierzchnię ziemi. Nowy gigant budzi postrach dotychczasowego duetu, gdyż jest jedną wielką niewiadomą. Wszystko wskazuje na to, że będzie to najtrudniejsza dotychczasowa bitwa w filmowej historii tytanów.

REKLAMA

O innych produkcjach z uniwersum Godzilli czytaj na łamach Spider's Web:

Olbrzymy łączą siły w drugim zwiastunie filmu „Godzilla vs. Kong: Nowe imperium”

Kontynuacja produkcji „Godzilla vs. Kong" z 2021 w reżyserii Adama Wingarda będzie odkrywać historię dwóch tytułowych tytanów. W celu poznania swoich korzeni będą zgłębiać tajemnice Wyspy Czaszek. Wiadomo już, że na ich drodze stanie potężny Skar King – pradawny tytan, którego z Kongiem będzie najpewniej łączyło coś więcej, niż tylko pochodzenie. W drugim zwiastunie filmu „Godzilla vs. Kong: Nowe imperium” mamy też szansę bliżej przyjrzeć się nowemu, tym razem malutkiemu bohaterowi. Jak na razie nazywa się go mini-Kongiem. Trzeba śmiało przyznać, że wygląda w tym uniwersum niesamowicie uroczo.

Drugi zwiastun filmu Godzilla vs. Kong: Nowe imperium
REKLAMA

Nie sposób także ukryć, że drugi zwiastun filmu „Godzilla vs. Kong: Nowe imperium” wygląda naprawdę imponująco. Poprzednie produkcje z uniwersum zarówno Godzilli, jak i King Konga udowodniły już, że natężenie epickich, wielkich walk będzie co najmniej zadowalające. Dołożenie do tego kolejnego tytana budzi apetyt na jeszcze więcej emocji, wszechobecnego zniszczenia i głośnych ryków bitewnych. Jaka będzie rola mini-Konga w tym chaosie? To nie jest wiadome, ale ciekawi najbardziej. Takiego subtelnego przełamania schematu nie można się już z pewnością doczekać.

Premiera filmu „Godzilla vs. Kong: Nowe imperium” odbędzie się 29 marca 2024 roku.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA