REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Starcie gigantów. Jest zwiastun filmu "Godzilla x Kong: The New Empire"

Można już zaryczeć z radości - sieci zadebiutował pierwszy zwiastun filmu "Godzilla x Kong: The New Empire". Choć opóźnił go nieco zakończony już strajk aktorów, produkcja ma planowo pojawić się na wiosnę w przyszłym roku.

04.12.2023
8:25
Starcie gigantów. Jest zwiastun filmu "Godzilla x Kong: The New Empire"
REKLAMA

Do uniwersum "Godzilli", które trwa już dobre 70 lat, co jakiś czas dołączają kolejne produkcje. Król Potworów pojawił się zarówno w japońskich tytułach, animacjach, jak i amerykańskich wersjach aktorskich, a takich filmów jest już dobre kilkadziesiąt. Gigantyczna bestia była przedstawiana raz lepiej, raz gorzej (o najlepszych kreacjach Godzilli pisaliśmy na łamach Spider's Web), jednak mimo to wciąż budzi jednocześnie zachwyt i postrach wśród fanów MonsterVerse. Czy "Godzilla x Kong: The New Empire" zostanie ciepło przyjęta przez widzów? Można już powoli wygłaszać swoje pierwsze wrażenia, ponieważ do sieci wpadł pierwszy zwiastun produkcji Warner Bros. i Legendary Pictures.

REKLAMA

Jest zwiastun filmu "Godzilla x Kong: The New Empire". Kiedy premiera?

Kontynuacja produkcji "Godzilla vs. Kong" z 2021 w reżyserii Adama Wingarda - "Godzilla x Kong: The New Empire" - zagłębia się w historię i korzenie dwóch tytułowych tytanów, odkrywając tajemnice Wyspy Czaszek i mitycznej bitwy, która była początkiem istnienia niezwykłych stworzeń i związała je z ludzkim gatunkiem na zawsze. Godzilla i Kong staną w obliczu kolosalnego zagrożenia, które zagrozi nie tylko istnieniu całej ludzkości, ale również ich własnemu.

O innych produkcjach z uniwersum Godzilli przeczytasz na łamach Spider's Web:

Za kamerą produkcji ponownie stanął Adam Wingard, a za scenariusz odpowiedzialni są Terry Rossio, Simon Barrett i Jeremy Slater. W obsadzie natomiast znaleźli się aktorzy, których można znać już z poprzedniej prodkucji, "Godzilla vs. Kong", czyli Rebecca Hall, Brian Tyree Henry i Kaylee Hottle. Obok nich zagrali także Dan Stevens, Alex Ferns oraz Fala Chen.

Film "Godzilla x Kong: The New Empire" pojawi się w amerykańskich kinach i IMAX 12 kwietnia 2024 roku. Światowa premiera produkcji zaplanowana jest na 10 kwietnia 2024 roku.

REKLAMA
Zwiastun filmu "Godzilla x Kong: The New Empire" (2024)

Zdjęcie główne: zrzut ekranu ze zwiastuna filmu "Godzilla x Kong: The New Empire".

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA