REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. Dzieje się

"Johnny" trafi do serwisu Netflix szybciej niż planowano

"Johnny", którego kinowa premiera miała miejsce jesienią zeszłego roku, pod koniec grudnia trafił do serwisu Player. Oparta na faktach historia o księdzu Janie Kaczkowskim z Dawidem Ogrodnikiem i Piotrem Trojanem w rolach głównych pojawi się również w serwisie Netflix. Sprawdź, kiedy będzie dostępna.

15.03.2023
12:13
johnny na netflix
REKLAMA

"Johnny" to reżyserski debiut Daniela Jaroszka. Jego świeże spojrzenie, w połączeniu z doświadczonym aktorem Dawidem Ogrodnikiem i obiecującym Piotrem Trojanem, który został zresztą za rolę Patryka Galewskiego wyróżniony Złotym Lwem na festiwalu filmowym w Gdyni za najlepszą rolę pierwszoplanową męską, przyczyniło się do stworzenia wzruszającego filmu o miłości do świata i drugiego człowieka, który dostał szansę na to, by zmienić swoje życie.

REKLAMA

Film "Johnny" opowiada historię z perspektywy Patryka Galewskiego, który jest podopiecznym księdza Jana Kaczkowskiego. Mężczyzna poznaje duchownego podczas wykonywanych w puckim hospicjum prac społecznych, do których ksiądz Kaczkowski angażuje także innych chłopaków z zawodówki. Specyfika pracy sprawia, że Patryk uczy się od księdza bliskości, czułości, empatii i walki o relacje z drugim człowiekiem. Gdy niedługo później Jan sam staje się pacjentem swojego hospicjum, życie Patryka diametralnie się odmieni.

"Johnny" w serwisie Netflix już 23 marca 2023 roku.

Otrzymaliśmy informację, że film, który początkowo miał pojawić się na Netfliksie 24 marca, zostanie udostępniony dzień wcześniej. Premiera w serwisie odbędzie się tego samego dnia na całym świecie.

REKLAMA
Zwiastun filmu "Johnny" (2022)

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA