REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. YouTube
  3. Wideo

Kanał Zero miażdży Kanał Sportowy. Liczba wyświetleń jest imponująca

Kanał Zero pobił pod względem wyświetleń Kanał Sportowy. Nowy projekt Krzysztofa Stanowskiego po zaledwie kilku dniach od otwarcia generuje wyniki w postaci kilkuset tysięcy odsłon. Najwięcej razy został odtworzony wywiad z prezydentem Andrzejem Dudą - na ten moment obejrzało go ponad 2 mln widzów.

05.02.2024
15:09
kanal zero kanal sportowy wyswietlenia
REKLAMA

W połowie października minionego roku Krzysztof Stanowski poinformował, że odchodzi z Kanału Sportowego, a już na początku listopada ogłosił, że startuje z Kanałem Zero. Zapowiedział wówczas, że będzie to jego największy dotychczas projekt, w który zaangażowanych będzie "mnóstwo świetnych osób". Dziś można już ocenić pierwsze owoce współpracy z wyjątkową ekipą Stanowskiego, w skład której wchodzą m.in. Tomasz Raczek, Jacek "Tede" Graniecki, Tomasz Rożek, Marcin Meller czy Robert Mazurek. Na Kanale Zero, który wystartował w zeszły czwartek, pojawiło się już kilka odcinków, które osiągają gigantyczną ilość odsłon, wygrywając tym samym z liczbą wyświetleń na Kanale Sportowym.

REKLAMA

Kanał Zero przebił Kanał Sportowy pod względem wyświetleń

Można powiedzieć, że różnica w ilości subskrypcji jest niewielka, biorąc pod uwagę to, że Kanał Zero otworzył się kilka dni temu - KS subskrybuje ponad 1 mln osób, natomiast nowy projekt Stanowskiego ma już ponad 700 tys. subskrypcji. Spore różnice widać natomiast w liczbie wyświetleń.

Odcinek na Kanale Zero

Podczas gdy odcinki na Kanale Sportowym ogląda raptem kilkadziesiąt tysięcy widzów, u Stanowskiego liczby odsłon sięgają miliona - każdy materiał ma kilkaset tys. wyświetleń, a wywiad z prezydentem Andrzejem Dudą obejrzało już ponad 2 mln widzów. Do tej pory od otwarcia kanału pojawiło się 7 filmów - dokument o Michale Wiśniewskim (niemal 800 tys. wyświetleń), rozmowa Roberta Mazurka z Krzysztofem Stanowskim (ponad 800 tys. wyświetleń), wywiad z Andrzejem Dudą (ponad 2 mln wyświetleń), Robert Gwiazdowski o gospodarce (prawie 450 tys. wyświetleń), pierwszy odcinek "Zera Ekranowego" z Tomaszem Raczkiem (ponad 550 tys. wyświetleń) oraz kulisy powstawania Kanału Zero (ponad 1 mln wyświetleń).

Dziś zadebiutował kolejny odcinek, w którym Łukasz Kaca analizuje gesty Andrzeja Duda w trakcie wywiadu na kanale. Po 30 minutach od publikacji ma już ponad 11 tys. odsłon.

REKLAMA

O Kanale Zero przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA