REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Piróg miażdży Egurrolę w najnowszym wpisie. Poszło o eurowizyjną aferę. "Człowiek wewnętrznego interesu"

W tym tygodniu wydarzenia ze świata show biznesu zdominowała afera z Eurowizją, a dokładniej z preselekcjami. Wciąż trwa wyjaśnianie zamieszania związanego z głosowaniem. Tymczasem swoje trzy grosze w tej sprawie dorzucił Michał Piróg, który przed laty współpracował z eurowizyjnym jurorem na planie "You Can Dance" - Agustinem Egurrolą. W najnowszym instagramowym wpisie nie jest dla niego przychylny.

03.03.2023
14:55
Michał Piróg miażdży Egurrolę
REKLAMA

Eurowizyjna afera trwa dalej. Choć w niedzielnych preselekcjach faworytem był Jann, ostatecznie wygrała Blanka z piosenkę "Solo". Jej wybór był skorym zaskoczeniem dla eurowizyjnych fanów. Tym bardziej że według nieoficjalnych informacji to właśnie Jann zwyciężył w smsowym głosowaniu, natomiast Blankę wybrali jurorzy. Mało tego, głośno było też o przedwczesnej informacji o zwycięstwie Blanki na stronie TVP Info. Eurowizyjne media pokusiły się nawet o napisanie oświadczenia, w którym chcą dowodów na transparentność konkursu oraz jego wyników.

REKLAMA

Michał Piróg wbił szpilę Agustinowi Egurroli. Mocne słowa.

Eurowizyjne zamieszanie pojawiło się również w odniesieniu do jury preselekcji. Nie wszyscy wierzą w obiektywność Agustina Egurroli. Warto zaznaczyć, że tancerze choreografa wspierali Blankę na scenie podczas jej występu na niedzielnych preselekcjach. Jedną z osób, która ma wątpliwości co do słuszności werdyktu i obiektywizmu jury, a zwłaszcza Agustina Egurroli jest Michał Piróg. Gwiazdor przed laty współpracował z Egurrolą na planie "You Can Dance", gdzie zasiadali razem w jury.

W najnowszym wpisie Piróg mocno wbił szpilę Egurroli, zaznaczając, że przed laty, biorąc udział w programie ,Agustin nie był w żaden sposób obiektywny odnośnie uczestników tanecznego show. Egurrola miał ponoć pytać produkcję programu o to, "kto ma być najlepszy".

REKLAMA

"Człowiek wewnętrznego interesu". Fani zgadzają się z wpisem Michała Piróga

Zawsze siadałem za stołem i czekałem, co mnie zaskoczy i zachwyci, ale byli tacy, którzy pytali wcześniej "kto ma być najlepszy"... - napisał Piróg w instagramowym wpisie. Michał wymownie dodał też do posta piosenkę Blanki "Solo". Na pytanie aktorki Urszuli Dębskiej, aby Michał wskazał konkretną osobę, Piróg dodał, że chodzi o Egurrolę. Prezes, drugi pan ze zdjęcia, człowiek wewnętrznego interesu. Zwał jak zechcesz - odpowiedział Piróg. Z wpisem Michała Piróga zgodziło się mnóstwo osób i fanów Eurowizji, dziękując mu, że włączył się do sprawy. Egurrola póki co nie odpowiedział na instagramowy post byłego kolegi z programu TVN.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA