REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD
  4. Netflix /

Netflix przejął serial od HBO Max na podstawie Gaimana. Jest zwiastun spin-offa Sandmana

Platforma Netflix postanowiła dać życie serialowi, który HBO Max ostatecznie odrzucił. „Martwi detektywi” to ekranizacja spin-offu komiksowego „Sandmana”, autorstwa Neila Gaimana. Wielu fanów z pewnością wyczekiwało premiery produkcji, jednak musieli pogodzić się z faktem, że jej dystrybucja stoi pod znakiem zapytania. Na szczęście teraz wiemy już, że pojawi się w serwisie Netflix i co więcej – możemy też obejrzeć pierwszy pełny zwiastun.

04.04.2024
11:44
DC, Martwi detektywi, zwiastun, premiery Netflix
REKLAMA

HBO Max snuło całkiem ciekawe plany dotyczące serialu. Ostatecznie jednak tytuł „Martwi detektywi” utkwił w, a jakżeby inaczej, martwym punkcie. Podejrzewa się, że serwis podjął taką decyzję, ponieważ pieczę nad DC przejęli James Gunn i Peter Safran. Projekt miał nie pasować do założonej pierwotnie wizji dotyczącej DCU. Netflix nie tracił więc czasu i przygarnął serial do siebie. Teraz posiadamy aktualne informacje dotyczące daty premiery. Produkcja „Martwi detektywi” trafi na platformę 25 kwietnia 2024 roku. Będzie to jak na razie pierwszy sezon, złożony z ośmiu odcinków. Scenarzystą serialu został Steve Yockey, który jest odpowiedzialny m.in. za „Stewardesę” oraz „Nie z tego świata”. Z kolei do roli producenta przydzielono Grega Berlantiego, który współpracował już z Netfliksem przy okazji serii „Ty”.

REKLAMA

Pierwszy pełny zwiastun serialu Martwi detektywi

Bohaterami serialu „Martwi detektywi” są Charles Rowland (Jayden Revri) i Edwin Payne (George Rexstrew). Chłopcy są duchami, które nie wyruszyły w zaświaty, a zamiast tego pozostały, można powiedzieć, na ziemi. Nastolatkowie urodzili się w odstępie kilkudziesięciu lat. Poznali się jednak dopiero po śmierci i bardzo szybko stworzyli między sobą przyjacielską relację. Razem założyli Agencję Martwych Detektywów, aby rozwiązywać kryminalne zagadki. Zajmują się również sprawami nadprzyrodzonymi.

Oficjalny zwiastun serialu Martwi detektywi
REKLAMA

W tym wszystkim pomaga im kobieta imieniem Crystal (Kassius Nelson). Posiada ona moc jasnowidzenia, która jest bardzo przydatna w biznesie chłopaków. Niko (Yuyu Kitamura) to przyjaciółka Crystyal i ona również angażuje się w pracę detektywistyczną. Cała grupa zrobi wszystko, aby rozwiązać tajemnicze zagadki nie z tego świata. Jeżeli scenarzystą serialu jest Steve Yockey, to śmiało możemy już szukać wyraźnych związani do bardzo rozległej opowieści o braciach Winchester.

Premiera serialu „Martwi detektywi” odbędzie się 25 kwietnia 2024 roku na platformie Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA